Frankfurte pie Mainas vai vienkārši Frankfurte ir Vācijas finanšu centrs.

Frankfurte ir viens no galvenajiem Vācijas politiskajiem, tirdzniecības un finanšu centriem, šeit atrodas Eiropas Centrālā banka, kā arī lielāko Vācijas komercbanku galvenie biroji, savukārt Frankfurtes birža ir lielākā Vācijā un viena no lielākajām pasaulē. Pilsētas centrā ir debesskrāpju finanšu centra rajons, kas ir reta parādība Eiropas lielpilsētās – šajā ziņā Frankfurte konkurē ar slavenajiem Manhetenas debesskrāpjiem.

Frankfurte ir izpelnījusies izteiktu stereotipu – uzvalki, debesskrāpji, birža un darījumi ir tā galvenās sastāvdaļas. Pasaules karos Frankfurte tika gandrīz pilnībā iznīcināta, tomēr mūsdienās šī pilsēta ir atdzimusi no pelniem – tās internacionālā atmosfēra un augstais dzīves kvalitātes līmenis saista karjeras iespēju meklētājus no visas pasaules. Lētas aviobiļetes uz Frankfurti ļaus jums izdevīgi ceļot gan ar darbu saistītos jautājumos, gan Frankfurtes urbānās dvēseles meklējumos.

Lētas aviobiļetes

Ko apskatīt Frankfurtē?

Lai gan Otrā Pasaules kara laikā Frankfurte tika smagi bombardēta un tika iznīcināta lielākā daļa pilsētas ēku, pilsēta ir atguvusies un kļuvusi par modernu lielpilsētu – tajā pašā laikā lielākie arhitektūras šedevri tajā ir restaurēti un pieejami apskatei. Sāciet šīs pilsētas apskati Frankfurtes vecpilsētā – šeit valda īstena vecās pasaules atmosfēra. Frankfurtes vecpilsēta lepojas ar St. Bartholomeus katedrāli, Gētes muzeju, Romer – pilsētas rātsnamu, kā arī biržas ēku. Viens no spilgtākajiem piemēriem Frankfurtes seno un moderno tendenču saplūšanā ir Frankfurtes operas nams – Alta Oper. Frankfurtes iedzīvotāji nobalsoja par nama atjaunošanu tā oriģinālajā izskatā, tāpēc no ārpuses šī izskatās kā klasiska operas ēka, taču interjerā dominē modernākais aprīkojums un dizains.

Frankfurtes lidosta

Frankfurtes starptautiskā lidosta (lidostas kods: FRA) ir trešā lielākā lidosta Eiropā. Lidosta atrodas 12 km attālumā no pilsētas centra. Frankfurtes lidostai ir divi termināli.

Zemo cenu aviokompānija Ryanair veic lidojumus no Rīgas uz Hānas lidostu (Frankfurte-Hāna, Hahn, lidostas kods: HHN).

Adrese: 60547 Frankfurte, Vācija
Kods: FRA
Augstums virs jūras līmeņa: 111 m
Tālruņa numurs: +49 180 6 3724636

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Frankfurti?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Frankfurti, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Frankfurtes lidostu. Rezervējiet biļetes tūlīt, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “FRA” vai “Frankfurte” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”. Ja vēlaties meklēt aviobiļetes tikai uz Hānas lidostu, ievadiet meklētājā lidostas kodu “HHN”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Vāciju