Ryanair aviobiļetes

Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

Ryanair aviobiļetes

Ryanair ir viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. Aviokompānija Ryanair Latvijā ir iecienīta, galvenokārt, pateicoties lēto lidojumu piedāvājumam, kā arī plašam galamērķu klāstam.

Lidojumi ar Ryanair ir laba izvēle visiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Ļoti bieži Ryanair aviobiļetes maksā lētāk, nekā citu aviokompāniju biļetes.

Aviokompānija piedāvā lētus lidojumus no Rīgas uz Beļģiju, Vāciju, Īriju, Itāliju, Norvēģiju un Lielbritāniju (Angliju un Skotiju). Ryanair Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.

Populārākie Ryanair galamērķi (lidojumi no Rīgas)

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Londona

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Oslo

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Berlīne

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Brisele

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Brēmene

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Frankfurte

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Ķelne

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Līdsa (Bredforda)

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Milāna

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Glāzgova

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Dublina

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – Mančestra

Lētas Ryanair aviobiļetes Rīga – East Midlands (Notingema)

Bagāžas pārvadāšana Ryanair reisos

Ryanair rokas bagāža

Rokas bagāžu Ryanair reisos var ņemt līdzi salonā (bez papildu maksas). Viens pasažieris var lidot ar divām rokas bagāžas vienībām.

Zīdaiņiem (8 dienas – 23 mēneši), kas lido apgādātāju klēpī, rokas bagāža nav paredzēta, bet viņa aizbildnis var paņemt +5kg papildus rokas bagāžu (bez papildu maksas).

Pievērsiet uzmanību! Maza izmēra instrumentus, kuri pārsniedz Ryanair rokas bagāžas standartus, var pārvadāt salonā, ja iepriekš ir rezervēta un apmaksāta nestandarta rokas bagāžas vieta. Rokas bagāžas vietu var pasūtīt biļešu rezervēšanas centrā pa tālruni +371 67 284 818.

Ryanair reģistrējamā bagāža

​Reģistrējamā bagāža (nododamā bagāža) Ryanair reisos tiek transportēta speciālā bagāžas nodalījumā (reģistrējamo bagāžu var iegādāties par papildus samaksu). Pasažieri var reģistrēt ne vairāk par 3 bagāžas vienībām (līdz 15 vai 20 kg). Bagāžas reģistrācija iespējama aviobiļešu iegādes laikā internetā vai pēc tās pa tālruni +371 67284818 (ieteicams, ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma). Vēlākais, kad ir iespējams pasūtīt nododamo bagāžu, ir 4 stundas pirms izlidošanas.


ryanair rokas bagāža

Ryanair nepieņem pārvadāšanai bagāžu, kas kopumā pārsniedz 32 kilogramus vai kura dimensijas pārsniedz 81cm (augstums), 119cm (platums) un 119cm (dziļums). Šī svara ierobežojums neattiecas uz pasažieru pārvietošanās palīglīdzekļiem.

Ceļojot ar kompāniju (piemēram, ar draugu vai radinieku) – Jūs varat apvienot vai dalīties ar jūsu iegādāto bagāžas atļauto svaru. “Sadalīt bagāžu starp pasažieriem” ir iespējams, ja pasažieri ir iekļauti vienā lidojuma rezervācijā. Piemēram, ja divi draugi dodas ceļojumā (zem vienas rezervācijas) ar 2 bagāžas vienībām līdz 15kg, viens no pasažieriem var paņemt somu, kas sver 17kg, savukārt otrs pasažieris var paņemt bagāžas vienību ar maksimālu svaru – 13kg. Tādejādi maksimāli atļautais bagāžas svars 30 kg (15kg x2) nav pārsniegts.

Ceļojot ar zīdaini papildu Jūsu bagāžai bez maksas var pārvadāt divus priekšmetus: parastos/dubultos bērnu ratiņus vai zīdaiņu slingu + bērnu auto sēdeklīti vai pārnēsājamo gultiņu. Jebkurš cits bērnu aprīkojums (līdz 20kg) skaitās “reģistrējama bagāža”.

Pievērsiet uzmanību! Ryanair lidmašīnās nav paredzēta vieta sporta un mūzikas iekārtu transportēšanai, taču tās var novietot bagāžas nodalījumā kopā ar reģistrējamo bagāžu par attiecīgu samaksu. Vienības svars nedrīkst pārsniegt 20kg (divriteņa svara limits 30 kg).

Ryanair aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Ryanair aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Ryanair aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Ryanair akcijas