Soči
Destination

Jau no šīgada jūnija airBaltic lidos:

  • no Rīgas uz Sočiem pirmdienās un piektdienās,
  • no Sočiem uz Rīgu otrdienās un sestdienās.

Lidojumi tiks veikti ar Boeing 737 lidmašīnu. Plānotais lidojuma ilgums ir trīs stundas un 10 minūtes.
Vienvirziena biļetes cena uz Sočiem ir no 93.99 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.


Soči … Dzirkstošā Melnā jūra, saulē mirdzošās pludmales, ziedošās magnolijas, tievās cipreses – labākā atpūta ir tieši šeit.

Mūsdienu Soči stiepjas gar Melnās jūras austrumu piekrasti no Magri līdz Psou upei. Šī pilsēta ir visvairāk iegarena valstī. Tā sauktais Lielais Soči ietver vēsturisko pilsētu un kaimiņu apdzīvotās vietas Khostinskas, Adlerskas un Lazarevskas rajonos, kas ar to jau ir apvienojušies. Starp tiem ir daudz kūrortu, kas paši par sevi ir slaveni: Matsesta, Khosta, Krasnaya Polyana, Dagomys, Adler.

Soču pludmales ir oļu. Sanatorijas, viesnīcas ir labi aprīkotas. Šeit jums būs pieejami sauļošanās krēsli gan visu ūdens aktivitāšu komplekti, gan kafejnīcas, gan pat masāžu var veikt tieši uz vietas. Savvaļas pludmales nav aprīkotas, taču tur ir mazāk cilvēku.

Lai arī šķiet, ka Sočos ir tikai jūra, saule, pludmales, taču kūrorts tiek uzskatīts par balneoloģisku. Vietējās sanatorijas ir plaša profila. Matsesta sērūdeņraža avoti, sulfīda dubļi, jūras peldēšanās, maigs mitru subtropu klimats – visi šie faktori lieliski darbojas kopā. Pilsētā ir lieliska sanatorijas bāze, un kūrorts darbojas visu gadu.

igor-starkov-l1kVaCcOwgw-unsplash

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.