Aviokompānija “Ukrainian International Airlines” atceļ lidojumus no Rīgas. Lidojuma programmas samazinājums ir saistīts ar nepieciešamību optimizēt aviokompānijas izmaksas. Jaunais grafiks tiek ieviests no 2019. gada 16. novembra visām ziemas un vasaras sezonām.

Visiem tiem, kas jau ir iegādājušies aviobiļetes, tiks piedāvātas izmaiņas maršrutā vai biļetes atmaksa, ja pasažieris atsakās no piedāvātā alternatīvā lidojuma.

Neskatoties uz to, ka “Ukraine International Airlines” lidmašīnas faktiski neveiks lidojumus no Rīgas, pasažieriem būs iespēja iegādāties savienotos lidojumus uz Ukrainas pilsētām un citiem galamērķiem ar pārsēšanos Kijevā. Lidojumu Rīga – Kijeva veiks AirBaltic.


Aviokompānija “Ukraine International Airlines” (UIA) tika dibināta 1992. gadā. 100% UIA akciju ir privātīpašums. Aviokompānija savieno Ukrainu ar vairāk nekā 50 pilsētām un galvenajiem punktiem Eiropā, Āzijā, Amerikā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs. Tā nodrošina savienojumus ar aviosabiedrībām-partneriem maršrutus uz vairāk nekā 3 tūkstošiem pasaules pilsētām. UIA veic vairāk nekā 1100 regulāros lidojumus nedēļā. Mūsdienās UIA flotē ir 42 lidmašīnas ar vidējo vecumu 11,6 gadi. Bāzes lidosta ir Boryspil International Airport (KBP).

flyuia

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating