28.05. – 16.10.2017
Ceļojums pieejams
Gruzija
Destination
9 dienas
Tour duration

Tūres cenā iekļauts:

– Aviobiļetes* Rīga – Tbilisi – Rīga
– Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55*40*20 сm)
– Nododāma bagāža: 1 soma (max svars 20 kg)
– Brauciens tūrista klases autobusā visā ceļojumā garumā
– Grupas vadītājs visa brauciena garumā
– Dzīvošana 3* viesnīcās, 7 naktis ar brokastīm, 2-vietīga izmitināšana

Ekskursiju pakete (8 ekskursijas) – €125:

– Ekskursija Tbilisī pilsētas apskate
– Ekskursija Mchetā
– Ekskursijas Batumī pilsētas apskate
– Ekskursija Kutaisī
– Ekskursija Mocametā
– Prometeja alu apmeklēšana
– Ekskursija Boržomī
– Ekskursija Ahalcīhē
*Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

Ekskursijas:

– Ekskursija Tbilisī pilsētas apskate – €35
– Ekskursija Mchetā – €35
– Ekskursijas Batumī pilsētas apskate – €35
– Ekskursija Kutaisī – €15
– Ekskursija Mocametā – €30
– Prometeja alu apmeklēšana – €25
– Ekskursija Boržomī – €20
– Ekskursija Ahalcīhē – €25
*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
*Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

Izmitināšana

Ja ceļojat viens, obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – €100 (marts – jūnijs) un – €150 (jūlijs – oktobris)
*Ja Jūs ceļojat trijatā – lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.

Bērniem

Ja Jūs ceļojat ar bērniem no 0 līdz 5 gadiem: 

– Ekskursiju pakete un papildus ekskursijas ir bezmaksas
*Ar nosacījumu ka bērns neaizņem papildus (atsevišķu) gultu.

Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 5 līdz 12 gadiem:

– Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.
*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

Izbraukšana/Atgriešanās

Izlidošana no Rīgas 22:55 | Ielidošana Tbilisi 03:25
Izlidošana no Tbilisi 04:10 | Ielidošana Rīgā 06:45
*Lidojumu laiki var mainīties. Lidojumu nodrošina aviokompānija airBaltic.

Svarīga informācija:

– Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
– Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
– Grupas vadītājs – latviešu un krievu valodā.
– Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
– Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Pieteikties

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Pieteikties vai uzdot jautājumu:

1.

1. DIENA

Satikšanās vieta – Rīgas lidostā.
Lidojums uz Gruziju.

2.

2. DIENA

Ielidošana Tbilisī.
Izmitināšanas viesnīcā.
Ekskursijas tūre pa visu Tbilisi pilsētu (iekļauts ekskursiju paketē) Tbilisi – lieliska Kaukāza pilsēta.
Pilsētai nacās piedzīvot daudz savas pastavēšanas laikā, kas ilgst jau 1500 gadus, tās ir gan uzvaras, gan sakāves. Vēsturiskais Tbilisi centrs, kurš atrodas Mtacminda kalna pakajē. Pamatā cilvēki dzīvo divstāvu un trīsstāvu mājās, no kieģeļiem un akmeņiem. Sakumā iepazīsimies ar lielāku Gruzijas klosteri – Svētās Trīsvienības katedrāle (Sameba). Tas ir Gruzijas valsts vienotības simbols. Vahtanga Gorgasali pieminekļa teritorijas apskate – karalis, kurš panāca Gruzijas pareiztīcīgo baznīcas autokefaliju (5 gs.), mūsdienu Gruzijas galvaspilsētas dibinātājs.Ar gondolam piebrauksim (~1€/cilv.) pie Narikala cietokšņa, kurš dibināts ap IV gs., tas ir vienā vecumā ar pilsētu, bet iespējams arī vecāks par to.
No šejienes Jūs varesiet baudīt skatus uz senlaicigo Tbilisī. Pacelsiemies pie Mātes Gruzijas pieminekļa. Nolaišanās uz vecu pilsētu ar kajām. Seru vannu teritorija – ieverojams objekts, kurš kļuvis par Gruzijas galvaspilsētas pamatu. Kajamgajēju ekskursija pa vecpilsētas ieliņām. Sargo Paradžanova piemineklis – Antonio Mikelandželo rakstīja, ka visu laiku atradās Paradžanova gleznu estetikas gūstā, it īpaši „Granatābola krāsas”. Daudzi vareni pēdējās desmitgades režisori, kuri pielika lielas pūles, lai Meistars iegūst brīvību, un saskaroties ar viņa mākslas darbiem, izjūta tas pašas emocijas. Pasaules tilts – ir viens no 13 neparastākiem arhitektūras meistardarbiem pasaulē. Skaists pulkstenis pie Rezo Gabriadze leļļu teātra!
Atgriešanas viesnīcā.
Atpūta. Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā Tbilisī.

3.

3. DIENA

Brokastis.
Numuru atbrīvošana
Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe un Signagi (pēc vēlēšanās par papildus maksa – 35€)

Pirmais ko mēs apmeklēsim Kahetijā – tas ir Cinandali muzejs! Muiža izbrīno visus ar savu „brīnumainu dārzu”, pili un lieliskiem skatiem, kas veras uz Azalijas ieleju.

Šeit ciemojas A. Puškins, M. Ļermontovs, bet A. Griboedovs bija šīs ģimenes znots un tieši šeit pirmoreiz izlasīja „Gudra cilvēka nelaime”. Cinandales muižu saņēma mantojumā gruzīnu romantisma pamatlicējs, sabiedriskais cilvēks Aleksandrs Čavčavadze (1786-1846). Viņs izaudzis Sanktpēterburgā karaļa muižā. Viņš bija Ekaterinas II un Aleksandra I krusttēvs. Šeit mēs degustēsim 4 vīna veidus, apskatīsim muzeju un parku. Tālāk Bodbe – slavens klosteris Gruzijā.

Pusdienas klosterī (pēc vēlēšanās par papildus maksa – €15), ienākumi no kura tiek ieguldīti jauna klostera būvniecībai svētās Nino godā. Pēc pusdienām Jūms būs iespēja paklanīties sv. Nino kapam un iedomāties vēlēšanos.

Brauciens uz Signagi – skaistu mīlestības pilsētu, šeit dzīvo tikai 2000 cilvēki. Mīlestības pilsēta, šeit strādā dzimsarakstu nodaļa, kur var noformēt savas attiecības jebkurā laikā, aizdomajieties! Ekskursija pilsētā.

Izmitināšana viesnīcā.

Vakarā Jūs sagaida nacoinālais šovs ar vakariņam gruzīnu restorānā (par papildus maksu ~25€), kur Jums būs iespēja pagaršot gruzīnu ēdienus, iedzert tradicionālu vīnu un izbaudīt programmu! Gruzijas tautas dziesmas un dejas ir tik par daudzveidīgas kā Gruzijas daba un Gruzījas iedzīvotāju ikdienas dzīve. Daudzbalsīga gruzīnu dziesma un temperamentīgas gruzīnu dejas mākslinieciski un reālistiski atspoguļo tautas domas un jūtas.

Nakts viesnīcā Tbilisī.

4.

4. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Došanās uz Mchetu (iekļauts ekskursiju paketē)

Mcheta – pirmā Gruzijasgalvaspilsēta – dibināta senātnē, pirmās tūkstoš gades otrajā pusē. Svetichoveli tempļa apmeklējums – šeit ir apglabāts Kristus hitons. Templis ir slavens ar savām leģendām par kurām mēs noteikti Jums izstastīsim!

Tālāk Džavari tempļa apmeklējums.Džavaristā vpieaugstas klints malas un lieliski iekļaujas kopējā ainavā arskārbu, bet ļoti māksliniecisku apkartējo dabu. No lejas atnāk Kuras un Aragvi šalkoņas – divas populārākās Gruzijas upes. Pretī paveras Mchetas panorama. Vējainas Džvari nogāzēs aug Vēlmju koks, uz kura svētceļotāji liek lientītes un iedomājas vēlēšanas.

Brauciens uz gruzīnu ciemu, kur Jūs sagaidīs un paciemos ar mājās gatavotiem ēdieniem (~20€ cilv.), Jums būs iespēja piedalīties gruzīnu ēdienu pagatavošanas meistarklasē, degustēsiet vīnus, kuri ražoti pēc tradicionālām tehnoloģijam no nacionāliem traukiem.

Pārbrauciens uz kalniem. Alu pilsētas Upliscihes apmeklēšana (~5€ cilv.) Upliscihe (Uplistsikhe) – 3600 gadu veca zīda ceļa alu pilsēta, kas bija lielākais kaukāziešu pagānu reliģijas reģionālais centrs. Brīnumainā pilsēta, dibināta otrā gadu tūkstoša beigās p.m.ē. Šis senlaiku cietoksnis ir grandiozs darbs, jo pilsēta ir celta no akmeņiem.

Izmitināšana viesnīcā.
Nakts viesnīcā Kutaisī.

5.

5. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Batumi.
Pa ceļam uz Batumi pieturas fotopauzēm ar lieliskām kalnu ainavām.
Ierašanās Batumī.

Ekskursijas city tūre Batumī (iekļauts ekskursiju paketē). Batumi – Gruzijas pilsēta (no 1878. gada), Adžarijas galvaspilsēta, osta Melnajā jūrā. Nosaukums celies no grieķu Batis – kas ir „dziļš līcis”. Batumi bija populāra arī Senājā Romā, ka liela ostas pilsēta. Mūsdienās Batumi ir vienā no ātri augošām pilsētām Melnas jūras piekrastē. Attīstīta infrastuktūra, liels daudzums ievērojamu objektu, izklaides vietas un restorānu nevienu neatstās vienaldzīgu. Azartspēļu cienītajiem būs interesanti apmeklēt vietējos kazino.

Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā Batumī.

6.

6. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Kalnu Adžariju (pēc vēlēšanās par papildus maksu – 30€)

Botāniska dārza apmeklēšana (4 dol. Ieeja no cilv.),  kuru 1880. gadā dibināja A. Krasnovs, un kurš atrodas vienā no skaistakām Adžarijas malām – Zaļājā ragā, kura klinšainās nogāzes visu gadu ir zaļas. Par Botāniska dārza arhitektūras pamatu bija leģendārie Seramīdas dārzi. Augu kolekcija pārsniedz 5000 sugas un ir savākta no visām pasaules malām.

Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums, Jūs ieraudzīsiet ar kastiltu, kurš uzbūvets karalienes Tamaras laikā XIIgs. un saglabājies līdz mūsdienam

Gonio-Apasaros cietoksnis. Tikai 15 km attālumā no Batumi atrodas ļoti vērtīgs atradums vēstures pieminekļu cienītājiem. Tās vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā pagātnē. Senākie arheologu atsegtie slāņi cietokšņa teritorijā datējas ar XV-XVII gs.p.m.ē. Pastāv leģenda, ka nosaukums Apasaros cēlies no sengrieķu mīta par argonautiem. Cietokšņa teritorijā atrodas kapenes, kas līdz šai dienai tiek uzskatītas par Svētā Mateja atdusas vietu – vienu no Jēzus Kristus apustuļiem. Mūsdienās Gonio-Apasaros cietoksnis tiek uzskatīts par Adžārijas vēstures romiešu perioda pieminekļiem.

Izmitināšana viesnīcā.
Atpūta.
Nakts viesnīcā Batumī.

7.

7. DIENA

Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Kutaisi. Ekskursija Kutaisī (iekļauts ekskursiju paketē)

Kutaisi – otra pēc lieluma un svarīguma pilsēta, kura atrodas Imeretā, Rietumu Gruzijā. Pirmie pieminējumi vēstures dokumentos VI-III gadsimtā. Šī pilsēta lepojas ar to, ka pusotra gadsimta laikā, sākot no 978. gada bija Gruzijas galvaspilsēta. Neskatoties uz galvaspilsētas statūsu zaudēšanu, Kutaisi palika par svarīgu valsts kultūras, biznesa un tūrisma centru.

Mocameta kompleksa apmeklējums (iekļauts ekskursiju paketē) (~3-4 $ cilv.).

Mocameta – ciems 6 km attalumā no Kutaisi, ir slavens ar savu klosteri, kurš uzcelts gruzijas karaļu Davīda un Konstantina Mheidze nāves vietā, kuri kļūva par gūsteķņiem pēc sakaves cīņā pret musulmaņu armiju. Viņus nogalināja, jo atteicās pieņemt musulmaņu reliģiju un vēlāk tiem piešķira svēto statusu. Klosteris ir mazs, bet ļoti skaits.Mocameta ir Gruzijas arhitektūras piemineklis.

Prometeja alu apmeklēšana (~5$ cilv.) No alu teritorijas ir redzams Hvamli kalns, pie kura, balstoties uz seno legendu, bija piesiets nepakļāvīgais Prometejs. Šobrīd alās rīko īstus lāzera šovus, izmantojot mūzikas un gaismas efektus. Teritorijas noformējumu gan iekšā, gan ārā veica dizaineri no Vācijas.

Izmitināšana viesnīcā.
Atpūta.
Nakts viesnīcā Kutaisī.

8.

8. DIENA

Izbraukšana no viesnīcā.
Ekskursijas brauciens uz Boržomi (iekļauts ekskursiju paketē).

Brauciens uz dienvidu Gruziju. Neparasta daba un lieliski skati neatstās Jūs vienaldzīgu. Ierašanās Boržomī. Boržomi avotu un Harauguļas nacionāla parka apmeklējums (iespēja iedzert ūdeni no avota) (~2$ ieeja parkā). Īsts boržomi tieši šeit!

Boržomi – kūrortpilsēta Samche-Džavaheti reģionā, Gruzijas dienvidrietumos. Pilsēta ir slavena ar minerālūdeni Boržomi, kura ieņem pirmo vietu eksporta produktu sarakstā Gruzijā. Boržomi ir zemo kalnu kūrorts un apkārt tam ir kalnu masīvi, kuri pārklāti ar skūjkoku un lapu koku mežiem. Klimats atšķiras ar mērēnu temperatūru gan vasaras, gan ziemas periodā. Boržomi kanjonā ir vairāk nekā 200 vēsturisku pieminekļu: pilis, baznīcas, klosteri. Īpašu vietu vēsturisku objektu vidū ieņem krievu karaļu Romanovu pils, kura uzbūvēta XVIII gadsimtā.

Apstāšanās uz pusdienu pārtraukumu gleznainā vietā – Rikoti (pusdienas pēc vēlēšanās par papildnaksu 15€)

Došanās Ahalcīhē. Rabati cietokšņa apmeklējums (5$ ieejas biļete cietoksnī)

Nepielā kalnā pie paša, klusas ūpes Pochovi krasta, stāv galvenais apskates objekts Ahalcīhe pilsētiņā – sens akmens cietoksnis Rabati. Tā nosaukums radās no arābu valodas un nozīmē „nocietināta vieta”. Tas ir izvietots rietumu nomalē un ir redzams praktiski no jebkuras pilsētas malas. Uzbūvēta XIII gs., šī militārā ēka ir redzējusi daudz savas pastavēšanas laikā. Cietoksnis daudzas reizes tika iznīcināts, bieži atradās aplenkumā,un rezultātā atspoguļo dažādas kultūras un reliģijas. 2012. gadā šeit notika plaša rekonstrukcija, pēc kuras Rabati cietoksnis Alcīhā kļuva par pilsētu pilsētā. Pie tam, tas kļuva ne tikai par vēsturisku pieminekli, bet arī par īstu pilsētas kultūras centru. Cietokšņa sienās atrodas baznīca, mošeja, sinagoga, neliels parks, vēstures muzejs, dažādi veikali un pat dzimtsarakstu nodaļa.

Vēlu vakarā transfērs uz lidostu.

9.

9. DIENA

Lidojums Tbilisi – Rīga.
Ielidošana Rīgā.

Akcijas cena ir spēkā, rezervējot aviotūri līdz 28.04.2017.

DatumsVietu skaitsCena
+ ekskursiju pakete
Cena bez
ekskursiju paketes
28.05.2017

05.06.2017
8€599 €699
18.06.2017

26.06.2017
AKCIJA€449 €429€549 €549
23.07.2017

31.07.2017
8€599 €699
20.08.2017

28.08.2017
8€599 €699
17.09.2017

25.09.2017
8€599€699
08.10.2017

16.10.2017
8€499€599
gruzija
1b302f2f63ed2f55a1b6d29f330b5f00
776db0641cbbdf50a8716e7d20572292
9363364ee789974f47152a21b552e458
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
b112ddc1df323c4c78ab68cf8abc7ee3