Mēs esam priecīgi Jums paziņot, ka ir sācies ziemas sezonas iepriekšpārdošanas akcijas 1. posms!

  • Atlaides līdz 50%
  • Pirmā iemaksa tikai 69 EUR/pers.
  • Zemākās cenas garantija
  • Iespēja mainīt ceļojumu ne vēlāk kā 14 dienas pirms izlidošanas datuma

Akcija spēkā līdz 31.07.2017.

* Atlaides apmērs ir atkarīgs no izvēlētā galamērķa, viesnīcas, ēdināšanas tipa, izlidošanas datuma, uzturēšanās perioda un personu skaita numurā. Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

Apskatīt ceļojumus

winter

Ziemas galamērķu piedāvājumā ir atpūta karstajās valstīs un salās. Šajā sezonā mēs piedāvājam 3 salu galamērķus. Pirmā sala – Tenerife. Pati lielākā no Kanāriju salām. Šeit Jūs atradīsiet visu, ko sirds vēlās: vēsturiskās vērtības, izklaides pasākumus un dabas skaistumu.

Otrā lielākā Kanāriju sala ir Fuerteventura. Tā apbur ar savu unikālo dabu, patīkamo klimatu, zilajām lagūnām. Sala piesaista ūdenssporta cienītājus pateicoties sportam atbilstošam vējam un labiem laika apstākļiem.

Vēl viena sala – Lanzarote, kas vistuvāk atrodas Āfrikas piekrastei. Šī ir kontrastu sala – melnās vulkāniskās klintis un sniegbaltās smilšu pludmales. Krastmalā atrodas nelieli ciematiņi, kas apbur ar savu unikālo atmosfēru.

Ja gadījumā Jūs esat sailgojušies pēc īpaši karstas saules, tad Jūs gaida jau sen iecienītie Ēģiptes kūrorti – Hurgada un Šarm El Šeiha. Tā ir lieliska izvēle ceļotājiem, kas vēlas sasildīties karstajā saulē un izbaudīt peldes Sarkanajā jūrā.

Mēs piedāvājam Jums izvēlēties savu ceļojumu un izmantot visas iepriekšpārdošanas akcijas priekšrocības!

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Pieteikties vai uzdot jautājumu:

winter