Esam priecīgi paziņot par 2017/2018.gada ziemas sezonas eksotisko atpūtas ceļojumu iepriekšpārdošanas akcijas sākumu!Ziemas sezonas brīvdienas ir labākais laiks, lai dotos iepazīt tālākās eksotiskās vietas, tāpēc mēs aicinām savu ceļojumu sākt plānot jau tagad! Šogad piedāvājam Jums jaunus galamērķus, kas sniegs nebijušus iespaidus un piedzīvojumus.

Eksotiskie galamērķi: TAIZEME, ŠRILANKA + Sezonas jaunumi: VJETNAMA un INDIJA – Goa

  • Plašs piedāvājums un atlaides eksotiskajiem ceļojumiem
  • Pirmā iemaksa 20% no ceļojuma cenas
  • Zemākās cenas garantija

Akcija spēkā līdz 31.07.2017.

Apskatīt ceļojumus

winter-exotic

Vjetnama – Dienvidaustrumu Āzijas dārgums. Vjetnama ir bagāta ar savu vēsturisko mantojumu un unikālo dabas skaistumu, kas izraisa atkarību no ceļošanas. Vjetnama var lepoties ar īpaši laipniem vietējiem iedzīvotājiem.
Tāpat kā pagājušajā gadā, mēs piedāvājam eksotikas klasiku Taizemi. Šī zeme jau ir iekarojusi daudzas sirdis. Šeit Jūs varat izjust patieso Āzijas garu un atpūsties krāšņos kūrortos.
Viens no šīs sezonas jaunumiem ir Indija. Šī apbrīnojamā valsts neatstās vienaldzīgu nevienu. Iepazīties ar Indiju mēs piedāvājam vienā no labākajiem kūrortiem Indijas rietumu piekrastē Goa. Pasakaini skaistas pludmales, kristāl dzidrs ūdens un Arābijas jūra piesaista tūristus no visas pasaules.
Šrilanka – tulkojumā Svētā zeme. Mūsu ceļotāji jau ir iepazinušies ar Šrilanku. Šī ir Indijas okeāna zaļās tējas, garšvielu un pasakainās dabas valstība, kuru īpaši iecienījuši eiropieši. Tā atšķiras ar savu īpašo eksotiku.

Vairāk informācijas par ceļojumiem uzziniet pa tālruni +371 67284818, vai uzrakstot uz celojumi@avio.lv.

Pieteikties vai uzdot jautājumu:

winter-exotic