Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

Norwegian aviobiļetes

Norwegian (Norwegian Air Shuttle) ir viena no lielākajām zemo cenu aviokompānijām Eiropā. Lidsabiedrība Norwegian Latvijā ir iecienīta pateicoties pakalpojumu kvalitātes un cenu attiecībai. Vairākos avotos Norvēģijas aviokompānija tiek saukta par “Labāko Eiropas zemo cenu lidsabiedrību”. Norwegian kā pirmā Eiropas zemo cenu lidsabiedrība sāka piedāvāt tālos pārlidojumus, aviokompānijas reisos pasažieri var bezmaksas izmantot WiFi, kā arī Norwegian lidsabiedrības flote tiek uzskatīta par vienu no jaunākajām un “zaļākajām” pasaulē. Kompānija piedāvā gan lidojumus uz Eiropas pilsētām, gan tālos pārlidojumus uz Ameriku un Āziju!

Lidot ar Norwegian – lieliska izvēle visiem, kuriem ir svarīga kvalitāte par saprātīgu cenu. Bieži Norwegian biļetes maksā lētāk, nekā citu aviokompāniju aviobiļetes.

Norwegian Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.

Norwegian tiešie lidojumi no Rīgas

Lēti Norwegian lidojumi Rīga – Oslo
Lēti Norwegian lidojumi Rīga – Kopenhāgena
Lēti Norwegian lidojumi Rīga – Stokholma
Lēti Norwegian lidojumi Rīga – Tronheima

Norwegian bagāža

Viens pasažieris var pārvadāt vienu rokas bagāžas vienību un mazu somiņu (kopā līdz 10 kg) un līdz 2 reģistrējamās (nododamās bagāžas) vienībām (var nopirkt bagāžas vienību līdz 20 kg).

Tā kā Norwegian lidojumos bagāžas pārvadāšanas noteikumi var atšķirties, atkarībā no lidojuma galamērķa un klases, uzziniet detalizētu informāciju par Norwegian rokas un reģistrējamās bagāžas pārvadāšanu sadaļā – Informācija par bagāžu.

Reģistrācija Norwegian lidojumam

Piereģistrēties lidojumam var sadaļā – Reģistrācija lidojumam.

Norwegian aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Norwegian aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Norwegian aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Aviokompānijas Norwegian akcijas

 

Uzziniet vairāk par citām aviokompānijām.