Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

norwegian

 

Norwegian (Norwegian Air Shuttle) ir viena no lielākajām zemo cenu aviokompānijām Eiropā. Lidsabiedrība Norwegian Latvijā ir iecienīta pateicoties pakalpojumu kvalitātes un cenu attiecībai. Vairākos avotos Norvēģijas aviokompānija tiek saukta par “Labāko Eiropas zemo cenu lidsabiedrību”. Norwegian kā pirmā Eiropas zemo cenu lidsabiedrība sāka piedāvāt tālos pārlidojumus, aviokompānijas reisos pasažieri var bezmaksas izmantot WiFi, kā arī Norwegian lidsabiedrības flote tiek uzskatīta par vienu no jaunākajām un “zaļākajām” pasaulē. Kompānija piedāvā gan lidojumus uz Eiropas pilsētām, gan tālos pārlidojumus uz Ameriku un Āziju!

Lidot ar Norwegian – lieliska izvēle visiem, kuriem ir svarīga kvalitāte par saprātīgu cenu. Bieži Norwegian biļetes maksā lētāk, nekā citu aviokompāniju aviobiļetes.


Norwegian aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Norwegian aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Norwegian aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Flag_of_Norway

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas Norwegian aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža.

Norwegian nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties līdz 2 vienībām. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini Norwegian reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Norwegian bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.


Norwegian grupu rezervācija – Vai jūs ceļojat kopā ar 10 un vairāk cilvēku grupu? Mūsu ekspertu komanda vienmēr gatava, lai konsultētu labākās ceļošanas iespējas dažādiem grupas braucieniem. Sākot ar korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar skolas un sporta braucieniem, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jums ir jāaizpilda aviobiļešu grupu rezervācijas forma.