Pēdējā brīža ceļojumi

Kas ir pēdējā brīža ceļojumi? Ceļojums ir produkts, kas sastāv no aviobiļetēm līdz galamērķim un atpakaļ, transporta pakalpojumiem līdz viesnīcai (un lidostai atpakaļceļā), nakšņošanu viesnīcā, piedāvājumā mēdz būt iekļautas ekskursijas un gida pakalpojumi.
Karstie ceļojumi rodas tad, kad ir palikušas pēdējas aviobiļetes, bet izlidošanas datums jau tuvojas, tad cenas samazinās, lai savākt pilnu grupu.

Pēdējā brīža ceļojumi ir unikālo piedāvājumu sakopojums, par pievilcīgām cenām. Tūre var būt uz jebkuru valsti un nav atkarīga no sezonas.  Tāds piedāvājuma nosaukums rādās sakarā ar to, ka aviobiļešu izlidošanas datums ir diezgan tuvs tekošajām, vai piedāvājumā ir ļoti ierobežots aviobiļešu skaits.

 

Meklēt ceļojumu

 

Vairāk informācijas par tekošajiem pēdējā brīža ceļojumiem Jūs varat saņemt sazinoties ar mums

+3716728 4818

info@avio.lv

Lai atrast labāko piedāvājumu Jums ir jāizvēlas ceļojuma virzienu un viesnīcu, kur Jūs vēlaties palikt. Cenā ir iekļautas aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ, kā arī dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu norādītajā laika periodā.

 

Ceļojumi uz Ēģipti

Ēģiptē ir vislētākās pludmales brīvdienas, kuras ilgst visu gadu. Ir visi nosacījumi atpūtai ar bērniem, un fantastiskā Sarkanās jūras zemūdens pasaule – “paradīze” niršanas faniem.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Ēģipti

Ceļojumi uz Horvātiju

Horvātija aizņem ļoti nelielu vietu starp Alpiem un Adrijas jūru. Bet tas neliedz tik mazai valstij ietilpināt tik daudz daiļumu – gan dabas, gan cilvēku radītas. Tajā ir viss nepieciešamais lieliskām brīvdienām. Silts klimats, gleznainas ainavas, jūras krasta romantika, kalnu grēdu smagums.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Horvātiju

Tieši Indijā norietošo pasākumu troksnī un dabas klusumā, vienošanā ar sevi cilvēki atrod savus iedvesmas un dvēseles miera avotus. Šeit dzīvo deja, kas izraujas no ķermeņiem pat kinoteātros. Šeit pa pilsētas ielām mierīgi staigā ziloņi. Nav pasaulē tādas otras vietas, kur cilvēki ir tik pat brīvi un garīgi attīstīti kā Indijā.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Indiju.

Ceļojumi uz Itāliju

Itālija ir valsts Eiropas dienvidos, pašā Vidusjūras centrā, kuras galvaspilsēta ir viena no vecākajām un slavenākajām pilsētām pasaulē – Roma. Pēc tūristu apmeklējumu skaita Itālija pārliecinoši ir starp piecām visapmeklētākajām valstīm pasaulē, katru gadu piesaistot vairāk nekā 40 miljonus ceļotāju.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Itāliju

Ceļojumi uz Spāniju

Skaista arhitektūra, bezgalīgas svinības, labākā flamenko deja Spānijā, jūrnieku ceļojumu vēsturiskie noslēpumi, aizraujošas vēršu cīņas, vietējo iedzīvotāju viesmīlība, piesaista tūristus no visas pasaules.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spāniju

Taizemes magnētiskais spēks daudzus gadsimtus ir piesaistījis cilvēkus tai, pārvēršot viņus no gadījuma apmeklētājiem par regulāriem tūristiem. Taizeme ir bagāta ar savu kultūras mantojumu, mākslu un arhitektūru.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Taizemi

Ceļojumi uz Tenerifi

Tenerife ir Spānijas sala, kas ir daļa no Kanāriju salu arhipelāga, kas atrodas Atlantijas okeānā. Šī ir lielākā arhipelāga sala. Salā ir silts klimats, kas šeit valda visu gadu. Tā temperatūra ziemā un vasarā nenoslīd zem 20 grādiem, tāpēc šī vieta ar lieliskajām pludmalēm ir ideāli piemērota atpūtai jebkurā gada laikā.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Tenerifi

Ceļojumi uz Turciju

Turcija ir kolorīta un daudznacionāla valsts, taču 95% valsts iedzīvotāju vienota reliģija ļāva Turcijai saglabāt kultūras tradīcijas un paražas. Unikāli dabas resursi ļauj attīstīt tirdzniecības un tūrisma nozari.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju

 

Mēs iesakām parūpēties par savu atpūtu un iegādāties ceļojuma apdrošināšanu, lai saņemt informatīvo, fizisko un finansiālo atbalstu neparedzētas situācijas gadījumā. It īpaši tās ir svarīgi ceļojot kopā ar ģimeni, vai izmantojot karstos piedāvājumus.

Active happy family having fun in the pool, spending time together in aquapark, summer holidays, joy and pleasure concept