Pēdēja brīža ceļojumi katrai gaumei

Kas ir pēdēja brīža ceļojumi? Vispār ceļojums ir produkts, kas sastāv no aviobiļetēm līdz galamērķim un atpakaļ, transporta pakalpojumiem līdz viesnīcai (un lidostai atpakaļceļā), nakšņošanu viesnīcā, piedāvājumā mēdz būt iekļautas ekskursijas un gīda pakalpojumi.
Karstie ceļojumi rodas tad, kad ir palikušas pēdējas aviobiļetes, bet izlidošanas datums jau tuvojas, tad cenas samazinās, lai savākt pilnu grupu.

Pēdēja brīža ceļojumi ir unikālo piedāvājumu sakopojums, par pievilcīgām cenām. Tūre var būt uz jebkuru valsti un nav atkarīga no sezonas.  Tāds piedāvājuma nosaukums rādās sakarā ar to, ka aviobiļešu izlidošanas datums ir diezgan tuvs tekošajām, vai piedāvājumā ir ļoti ierobežots aviobiļešu skaits.

Meklēt pēdēja brīža ceļojumu

Vairāk informācijas par tekošajiem pēdēja brīža ceļojumiem Jūs varat saņemt sazinoties ar mums +371 6728 4818, info@avio.lv

Lai atrast labāko piedāvājumu Jums ir jāizvēlas ceļojuma virzienu un viesnīcu, kur Jūs vēlaties palikt. Cenā ir iekļautas aviobiļetes līdz galamērķim un atpakaļ, kā arī dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu norādītajā laika periodā.

Pēdēja brīža ceļojumi

 

Mēs iesakām parūpēties par savu ceļojumu un iegādāties apdrošināšanas polisi, lai saņemt informatīvo, fizisko un finansiālo atbalstu neparedzētas situācijas gadījumā. It īpaši tās ir svarīgi ceļojot kopā ar ģimeni, vai izmantojot karstos piedāvājumus.