Vēlies iegādāties aviobiļetes sev izdevīgā vietā un laikā, lieki netērējot resursus? Iegādājies aviobiļetes internetā! Izmanto kādu no Avio.lv piedāvātajiem aviobiļešu apmaksas veidiem – Latvijā populāro BankLink, apmaksu ar norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu – neizejot no mājām un sev ērtā laikā!

Atšķirībā no aviokompāniju mājaslapām, kurās aviobiļetes gandrīz vienmēr iespējams iegādāties tikai norēķinu kartes palīdzību, Avio.lv saviem klientiem piedāvā iespēju apmaksāt biļetes arī ar bankas pārskaitījuma palīdzību vai skaidrā naudā mūsu birojā.

Avio.lv piedāvā lētas aviobiļetes, kuras iespējams apmaksāt 4 vienkāršos veidos:

1. Aviobiļešu apmaksa ar BankLink palīdzību (iespēja izmantot Swedbank, SEB, Citadele un Nordea banku sistēmas);

2. Aviobiļešu apmaksa ar bankas pārskaitījumu (izmantojot rekvizītus);

3. Online aviobiļešu apmaksa ar norēķinu kartēm (ar norēķinu kartes datu ievadīšanu – to skaitā arī to bankas norēķinu karšu veidiem, kurus daudzi aviobiļešu pārdevēji nepieņem – MasterCard, Maestro, Visa Electron, Visa Classic);

4. Apmaksa skaidrā naudā mūsu birojā

Mūsdienās strauji attīstās tehnoloģijas un aizvien vairāk cilvēku izmanto interneta sniegtās iespējas, tādēļ aviobiļešu rezervēšana un apmaksa internetā ir ļoti ērts risinājums ikvienam, kurš pietiekami labi prot lietot internetu un datoru. Liela daļa cilvēku izmanto internetu arī savās mobilajās ierīcēs, piemēram, klēpjdatoros, viedtālruņos un planšetdatoros – Avio.lv sniegtos pakalpojumus Jūs ērti varat apmaksāt jebkurā brīdī, izmantojot bankas pārskaitījumu vai apmaksājot pirkumu internetā.

Kā iegādāties aviobiļetes? Vienkārši! Izvēlies lidojuma maršrutu, aizpildi pasažiera datus un ievadi kontaktinformāciju (tālruņa numuru un e-pasta adresi), ja nepieciešams, uzreiz apmaksā nododamo bagāžu vai iegādājies prioritāro iekāpšanu lidmašīnā, izvēlies sev ērtāko maksājuma veidu (apmaksā aviobiļeti internetā ar BankLink vai norēķinu karti, izmanto bankas pārskaitījumu vai apmaksā pakalpojumus mūsu birojā) un apstiprini aviobiļetes iegādi – uzreiz pēc pirkuma saņemsiet īsziņu un e-pastu ar apstiprinājumu. Izmantojot tajos norādīto saiti, Jūs varēsiet ērti apskatīt savu rezervāciju un veikt apmaksu.

Lēto aviobiļešu kompānija Avio.lv nav aizmirsusi arī par cilvēkiem, kas ar modernajām tehnoloģijām ir uz “jūs” un ir parūpējusies par iespēju apmaksāt aviobiļetes skaidrā naudā, ierodoties Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.

Mūsu biroja darba laiki:

Pirmdiena – piektdiena: 09:00 – 18:00

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk:

Tel. +371 67 284 818

Fakss: +371 67 283 064

e-pasts: info@avio.lv

Lai Jums izdevies ceļojums!