Tuvojas skolēnu rudens brīvdienas un Latvijas laikapstākļi mūs nelutina – labs iemesls iegādāties lētas aviobiļetes un gūt jaunus iespaidus siltākos platuma grādos!

Aviobiļetes Rīga – Milāna – Rīga
Aviobiļetes Rīga – Berlīne – Rīga

Aviobiļetes Rīga – Tenerife – Rīga
Aviobiļetes Rīga – Malaga – Rīga

Lidojumi uz Berlīni

Vācijas galvaspilsētas apskates objekti neierobežojas ar Brandenburgas vārtiem un Berlīnes mūri – tā ir moderna, multikulturālā pilsēta kuru būs interesanti apskatīt ikvienam.

Ceļojot uz Berlīni ar bērniem, apmeklējiet Tropical Islands akvaparku. Tropical Islands atrodas Brandenburgā, tas ir milzīgs (trešā lielākā ēka pasaulē) iekštelpu akvaparks, kas spēj vienlaicīgi uzņemt 8000 cilvēku. Akvaparks atrodas bijušajā lidmašīnu angārā, 60 kilometru attālumā no Berlīnes. Neparastais akvaparks Tropical Islands piedāvā Jums ne tikai slidkalniņus, bet arī tropiskos baseinus, pludmales un pat lietus mežu!

Lētākās aviobiļetes no Rīgas uz Berlīni
Rīga - Berlīne 03.07 Tre 19 €
Rīga - Berlīne 04.07 Cet 19 €
Rīga - Berlīne 16.09 Pir 19 €
Rīga - Berlīne 19.09 Cet 19 €
Rīga - Berlīne 21.09 Ses 19 €
Rīga - Berlīne 02.10 Tre 19 €
Tropical Islands
Tropical Islands

Lidojumi uz Milānu, Itālija

Šeit varat apmeklēt pasaulslaveno operteātri La Scala, Milānas Domu, Santa Maria delle Grazie baznīcu, kurā ir aplūkojama Leonardo Da Vinči slavenā glezna Svētais vakarēdiens, kā arī daudzus citus apskates objektus.

Bērniem noteikti būs interesanti apmeklēt Nacionālo Zinātnes un Tehnoloģijas muzeju (Museo Nazionale della Scienza e della Tecnologia “Leonardo da Vinci”) Milānas akvāriju (Acquario civico), Parco della Preistoria (atrodas netālu no Milānas), kā arī leģendāro San Siro stadionu (kur savas spēles aizvada divi Milānas futbola klubi – AC Milan un Inter Milan). Pēc airaujošas ekskursijas varēsiet iegādāties abu klubu suvenīrus. Bet ja paveiksies, Jums būs iespēja noskatīties spēli klātienē!

Lētākie lidojumi no Rīgas uz Milānu
Rīga - Milāna 16.07 Otr 30 €
Rīga - Milāna 23.07 Otr 30 €
Rīga - Milāna 30.07 Otr 30 €
Rīga - Milāna 01.10 Otr 30 €
Rīga - Milāna 08.10 Otr 30 €
Rīga - Milāna 13.07 Ses 34 €

Tenerife, Kanāriju salas (Spānija)

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un tā ir populārs atpūtas tūrisma galamērķis, kas piesaista ar daudzveidīgām dabas ainavām, tūristiem draudzīgu infrastruktūru un lieliskām atpūtas iespējām!

Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo šeit ir vissiltākais klimats, savukārt salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks, toties ir pievilcīgākas dabas ainavas. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā atrodas pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris – Kanades del Teide, kura diametrs ir 29 km.

Ceļojot uz Tenerifi ar bērniem, noteikti apmeklējiet ūdensatrakciju parku Siam Park! Siam Park atrodas Kanāriju salas Tenerifes Adehes reģionā. Galvenā atrakcija ir Tower of Power – slidkalniņš ar 25 metru kritumu, kas beidzas ar haizivju tuneli (nebaidieties, tās Jums netiks klāt!). Starp daudzajiem akvaparka slidkaliņiem ir atrodamas tādas atrakcijas, kā Drakons, kas sevī iekļauj vertikālo kritienu, kā arī Vuklāns – virpuļveida nobrauciens. To visu papildina milzīgs viļņu (viļņu augstums ir 3 metri) baseins, ko īpaši novērtēs sērfotgribētāji. Nedrīkst aizmirst arī par smilšaino pludmali. Siam Parks piedāvā plašas izklaides iespējas ikvienam.

Lētākie lidojumi no Rīgas uz Tenerifi
Rīga - Tenerife 29.11 Pie 97 €
Rīga - Tenerife 13.12 Pie 97 €
Rīga - Tenerife 01.11 Pie 105 €
Rīga - Tenerife 22.11 Pie 106 €
Rīga - Tenerife 09.11 Ses 107 €
Rīga - Tenerife 05.02 Tre 107 €

Lēti lidojumi uz Tenerifi

Lidojumi uz Malagu, Spānija

Pašlaik Malaga ir viena no apmeklētākajām pilsētām Spānijā, un savu popularitāti tūristu vidū tā ir  guvusi ne tikai pateicoties vēsturiskajam mantojumam, bet arī slaveniem kūrortiem, kuri dod iespaidīgu pienesumu visai Malagas provincei.

Esot Malagā, noteikti apmeklējiet Katedrāli, Alcazaba pili un Gibralfaro cietoksni, savukārt, mākslas cienītājiem interesants apskates objekts noteikti būs Plaza de la Merced esošā Pablo Pikaso māja, jo ievērojamais mākslinieks ir dzimis tieši Malagā. Malagā senatnīgais satiekas ar mūsdienīgo, veidojot pilsētas galveno naktsdzīves un iepirkšanās centru.

Lētākie lidojumi no Rīgas uz Malagu
Rīga - Malaga 22.01 Tre 89 €
Rīga - Malaga 08.10 Otr 91 €
Rīga - Malaga 09.10 Tre 91 €
Rīga - Malaga 25.09 Tre 91 €
Rīga - Malaga 23.10 Tre 93 €
Rīga - Malaga 24.09 Otr 93 €

malaga

Atgādinām, ka Avio.lv aviobiļetes ir iespējams apmaksāt 4 vienkāršos veidos:

1. Aviobiļešu apmaksa ar BankLink palīdzību;
2. Aviobiļešu apmaksa ar bankas pārskaitījumu (izmantojot rekvizītus);
3. Online aviobiļešu apmaksa ar norēķinu kartēm (ar norēķinu kartes datu ievadīšanu – to skaitā arī to bankas norēķinu karšu veidiem, kurus daudzi aviobiļešu pārdevēji nepieņem – MasterCard, Maestro, Visa Electron un Visa Classic);
4. Apmaksa skaidrā naudā mūsu birojā.

Avio.lv biroja darba laiki:
Pirmdiena – piektdiena: 08:00 – 20:00

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk:

Tālrunis: +371 67 284 818
Fakss: +371 67 283 064
e-pasts: info@avio.lv

Lai Jums izdevies ceļojums!