Justies droši ārzemēs palīdzēs aplikācijas ceļotājiem.
Nav noslēpums, ka datorus pamazām aizstāj viedtālruņi. Ar to palīdzību var darīt gandrīz visu – pat rezervēt aviobiļeti. Ar viedtālruni var rezervēt aviobiļeti arī Avio.lv mājaslapā ātri un bez grūtībām.

Bez tam viedtālruņos eksistē daudz dažādu noderīgu aplikāciju. Pagājušā reizē mēs stāstījām par iPhone un iPad aplikācijām, bet šoreiz parunāsim par ceļojumam noderīgām Android aplikācijām.

Expensify
Šī aplikācija ir domāta visiem, kuriem jāseko savām izmaksām atvaļinājuma vai komandējuma laikā. No sākuma telefonā tiek izveidots konts. Brauciena laikā jūs vienkārši fotografējiet visus čekus un kvītis caur šo aplikāciju un pierakstiet gala summu valūtā. Šādā veidā atskaite ar summām un čekiem būs gatava. Ar šo aplikācijas palīdzību arī var sekot taksometra skaitītājiem un pārbaudīt, vai nemaldina jūs taksometra vadītājs.

aMetro
aMetro ir pilsētu metro katalogs visā pasaulē. Jums vienkārši jāizvēlās nepieciešamo valsti un pilsētu, tad jālejūpielādē metro karti. Tagad vienkārši ievadiet izbraukšanas un ierašanas staciju nosaukumus, un programma pati sastādīs labāko maršrutu, parādīs visas nepieciešamas pārsešanas vietas, metro līnijas un laiku ceļā.

Packing List
Tas ir virtuālais saraksts ar lietām, kas jāpaņem līdzi ceļojumā. Tas palīdz visu kontrolēt un neko neaizmirst. Pamata saraksts telefonā jau ir, jūs vienkārši papildināsiet to. Tad pārbaudiet savu somu, svītrojiet nost visu, kas somā jau ir. Šos sarakstus variet lietot ikreiz, kad dodieties braucienā.

XE Currency
Šī aplikācija ir valūtas konvērtētājs, kurā ir pieejami aktuālākie pasaules valūtu kursi un kalkulātors, kurš sekundes laikā pārskaitīs nepieciešamo jums summu uz nepieciešamo jums valūtu.

Ģeogrāfiskās aplikācijas ir tikpat svarīgas, jo neļauj mums nomaldīties svešajā pilsētā.

Orientēšanai pilsētā viena no labakām joprojām ir Google Maps. Tur atradīsiet visu nepieciešamo: maršrutus gan vadītājiem, gan gājējiem, novērojamo vietu, veikalu, restorānu bāzi, publiskā transporta sarakstus, 3D-grafiku.

Waze aplikācija rūpējas par jūsu laiku, neļaujot jums stāvēt sastrēgumos. Programmā ir pieejama aktuālākā informācija par sastrēgumiem, ceļa remontiem un citām iespējamām problēmām uz ceļiem.

Navigācijas aplikāciju vidū labākie ir TomTom un Navigon. TomTom atjaunojas katru mēnesi, nodrošinot precīzas kontinetu kartes. Navigon piedāvā kartes vairāk nekā 80 pasaules valstīs ar detalizētām ielu shēmām, maršruta plānotājiem un opciju, kura ļauj ātri noteikt automašīnas atrašanas vietu.

Mēs ceram, ka šie pielikumi ievērojami atvieglos jūsu ceļojumus un atklās jaunas pilsētu iepazīšanas iespējas.