Kā ceļot ar maksimālo komfortu nepārmaksājot?

Ceļojot, mēs tērējam pietiekami daudz naudas. Tomēr vienmēr ir iespējaatrast izdevīgākus variantus, kuri sniegs jums pilnvērtīgo atpūtu un neizmaksās pārāk dārgi.

Tūroperātori, parasti, par izdevīgām cenām piedāvā tikai pēdēja brīža ceļojumus. Bet ne vienmēr ir iespēja paņemt atvaļinājumu tieši šobrīd. Tāpēc Avio.lv piedāvā budžeta ceļojumus ne tikai uz tuvākajiem datumiem, bet arī pusgadu uz priekšu.

Šie ceļojumi ir daudz lētāki par parastajiem. Izdevīgas cenas tiek nodrošinātas pateicoties rezervēšanai internetā, lidojumiem no Lietuvas un lidojumiem ar zemo izmaksu aviokompānijām.

Pērciet ceļojumu internetā – Avio.lv sniedz visu nepieciešamo informāciju un piedāvā visus iespējamus norēķināšanās veidus. Ja rodas jautājumi – mūsu operātori vienmēr sniegs konsultāciju.

Izlidot no Lietuvas arī nav grūti. Autobusi no Rīgas uz Viļņu un Kauņu izbrauc vairākas reizes dienā un maksā ne vairāk par Ls 10,-
Tikt no autoostām uz Viļņas un Kauņas lidostām arī ir viegli un ātri.

Avio.lv piedāvā vairākus budžeta ceļojumus uz dažādu kategoriju viesnīcām Grieķijā, Ēģiptē, Spānijā, Kiprā, Bulgārijā, Kanārijas salās.

Ceļazīmju cenā ir iekļauts lidojums turp un atpakaļ, viesnīca ar izvēlēto ēdināšanas tipu, transfērs no lidostas uz viesnīcu un gida pakalpojumi.

Visi budžeta ceļojumi..>>

Noderīga informācija

Kā nokļūt līdz Viļņas lidostai?

Autobusi uz Viļnu no Rīgas izbrauc 3-4 reizes dienā, un viss brauciens neaizņem vairāk par 4 stundām. Biļešu cenas no Ls 2,10.
Visi autobusi apstājas Viļņas centrālajā autoostā, no kurienes ir viegli nokļūt līdz Viļnas Starptautiskajai lidostai (Oro Uostas):

– Autobus №1 (Stotis-Oro Uostas)
– Autobus №2 (Seskines-Centras-Oro Uostas)
Cena: 2,50 Lt (Ls 0,50)
Autobusus saraksts..>>
– Maršruta taksometrs „Airport Express” no Viļņas centra līdz lidostai
Cena: 3-4 Lt (Ls 0,60-0,80)
– Taksometrs
Cena: 15-20 Lt (Ls 3-4)

Attālums no autoostas līdz lidostai ir aptuveni 6 km, tāpēc viss brauciens aizņems ne vairāk kā 15-20 minūtes.

Kā nokļūt līdz Kauņas lidostai?

Starp Rīgu un Kauņu autobuss kursē katru dienu, cenas – sākot no Ls 5,70 vienā virzienā.
Autobuss apstājās Kauņas centrālajā autoostā, no kurienes iet pilsētas autobuss tieši līdz Kauņas lidostai (Nr.29 vai nakts autobuss Nr.29E). Autobusa biļetes cena – LTL 2,- (LVL 0,40).
Brauciens no autoostas līdz lidostai aizņems aptuveni 40 min.
Autobusu saraksts..>>

Līdz lidostai var tikt arī ar taksometru. Cena būs aptuveni LTL 40,- (LVL 8,-)

Uz Viļnu un Kauņu var braukt arī ar paša automašīnu un atstāt to maksas stāvvietā. Tas ir ļoti ērti, jo stāvvieta ir apsargājama, atrodas netālu no lidostas un maksā Ls 2,50 diennaktī. Jūs varat pasūtīt autostāvvietu, rezervējot ceļojumu Avio.lv mājaslapā.

Skatīt budžeta ceļojumus