Izbaudiet Grankanārijas salu Kanāriju arhipelāgā!

Lētas aviobiļetes Viļņa – Grankanārija – Viļņa no 146 EUR
Lētas aviobiļetes Kauņa – Grankanārija – Kauņa no 156 EUR

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Grankanārija

Kanāriju sala Grankanārija (Gran Canaria) var lepoties ar maigu klimatu un patīkamu temperatūru visa gada garumā. Ziemas un vasaras ir vienlīdz siltas, turklāt bez pārmērīga karstuma.

Salā atrodas ļoti daudz un dažādas pludmales – sākot ar lielām un plašām kāpām Maspalomas (Maspalomas – Costa Canaria ir tūristu pilsēta salas dienvidos) piekrastē līdz pat daudziem maziem līčiem Mogán (apvidus salas dienvidrietumos) piekrastes līnijā. Jāmin arī rosīgā Las Canteras pludmale un pašas mazākās pludmales, kas atrodas Grankanārijas ziemeļu daļā.

Noteikti ir vērts iegriezties Grankanārijas pilsētā Laspalmasā (Las Palmas de Gran Canaria), kas turklāt ir lielākā pilsēta visās Kanāriju salās, un izbaudīt rosīgo naktsdzīvi, novērtēt arhitektūru un mākslu vai vienkārši iekļauties saulainajā pilsētas ritmā. Las Palmas (Laspalmasa) pilsētu ir iespējams apskatīt gan ejot kājām un tverot siltos saules starus, gan braucot komfortablā tūristu autobusā, kas nodrošina visu nozīmīgāko objektu apskati.

Lētas aviobiļetes Rīga – Grankanārija – Rīga (turp-atpakaļ)
(meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem vai skatīties zemo cenu kalendāru)

Laspalmasa, Grankanārija
Laspalmasa, Grankanārija

Kanāriju salu virtuve

Kanāriju salu virtuve sevī apvieno gan tradicionālās spāņu receptes, gan ēdienus ar Latīņamerikas un arī Āfrikas virtuves ietekmi. Tipiskās virtuves pamatu veido ļoti plašs augļu un dārzeņu klāsts, kā arī salai raksturīgie zivju ēdieni

Izklaides iespējas

Ceļojot uz Grankanārijas salu kopā ar bērniem, noteikti dodieties uz salas dienvidiem, lai vērotu rotaļīgos delfīnus, kas lēkā tirkīzzilajos okeāna ūdeņos. Ieprieciniet bērnus, piemēram, apmeklējot Aqualand Maspalomas akvaparku, vizinoties kamieļa mugurā, dodoties uz atpūtas parkiem un darot daudz citu ne mazāk aizraujošu lietu, kas pieejamas salā.

Meklēt aviobiļetes

Grankanārijas sala ir viena no labākajām un pateicīgākajām vietām visā valstī, lai mācītos sērfot, respektīvi – La Cícer, kas atrodas Las Canteras pludmalē, ir lieliska vieta cilvēkiem, kas vēlas apgūt sērfošanu, jāpiemin arī salas patīkamais klimats, okeāna vējš un sērfošanas skolas, kas izkaisītas visā piekrastē.

Lētas aviobiļetes Rīga – Grankanārija – Rīga (turp-atpakaļ)
(meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem vai skatīties zemo cenu kalendāru)

Grankanārija

Naktsmītnes Las Palmas de Gran Canaria

Kanāriju salās Jūs atradīsiet naktsmītnes (gan viesnīcas, gan apartamentus) jebkurai gaumei. Cenas par izmitināšanu ir demokrātiskas. Rezervējot viesnīcu Grankanārijas salā, varat būt droši ka atradīsiet sev piemēroto variantu par adekvātu cenu (numuru vai apartamentus 2 personām var mierīgi norezervēt par €25). Jāatcerās, ka cenas var mainīties atkarībā no gadalaika. Rezervējiet viesnīcu vai apartamentus Grankanārijas salā laicīgi un ietaupiet!

Atrast lētas viesnīcas Laspalmasā var, piemēram, šeit.

Kādas aviokompānijas lido uz Laspalmasu (Grankanāriju)?

Tā saucamās regulārās aviokompānijas un zemo cenu lidsabierības tiešos lidojumus no Rīgas uz Grankanāriju (Laspalmasu) pašlaik nepiedāvā, taču lidot lēti uz Laspalmasu var savienojot zemo cenu aviokompāniju lidojumus. Avio.lv atlasītos (vislētākos) lidojumu variantus Jus varat apskatīt zemo cenu kalendārā.

Lidot uz Laspalmasu, Grankanāriju bēz pārsēšanos var ar čarterlidojumu. Jāņem vērā, ka čarterlidojumi uz Kanāriju salām tiek veikti saskaņā ar kalendāru, bet lidot ar zemo cenu aviokompānijām, piemēram, Ryanair vai Wizz Air Jūs varat visa gada garumā. Sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu (+371 67284818 vai info@avio.lv), lai uzzinātu par iespēju lidot uz Grankanāriju bez pārsēšanās.

Kā nopirkt aviobiļetes uz Lansaroti Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Laspalmasu, Grankanāriju Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot lidostas kodu “LPA” vai “Laspalmasa” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes. Ja vēlaties, apskatiet atlasītos lidojumu variantus zemo cenu kalendārā.

Apdrošiniet ceļojumu!

Iegādājoties polisi, Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem, apdrošināsiet aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varēsiet segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojuma apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Vairāk >>

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!