Alikante ir pilsēta ar vairāk kā 3000 gadu senu vēsturi. Šī ir vieta, kur brīnumainā veidā apvienojas grieķu, romiešu un mauru kultūru arhitektūras stili, kā arī gotiskā, barokas un jūgendstila arhitektūra.

Alikante atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastē un ir “Kosta Blanka” (Costa Blanca) piekrastes tūrisma centrs. Pilsēta is slavena, pateicoties savai aktīvajai naktsdzīvei un lielam daudzumam bāru un klubu. Vēl viena neatņēma pilsētas sastāvdaļa – skaistā pludmale, kur nokļūt Jūs varat.. ar pilsētas tramvaju!

Lai pilnībā izbaudītu vietējo kolorītu, iesakām apmeklēt Alikanti un citas piekrastes pilsētas Lieldienu laikā, kad pilsētās notiek krāšņas procesijas. Aizraujoši ir arī klātbūtnē vērot Moros y Cristianos svētku norisi, kurā improvizēti parādīta mauru padzīšana no spāņu zemes.

Lētas aviobiļetes Rīga – Alikante no 76 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru uz Alikanti no Rīgas)

Aviobiļetes Kauņa – Alikante – Kauņa
(skatīties zemo cenu kalendāru uz Alikanti no Kauņas)

Lidojumi uz Alikanti

Pāri Alikantei paceļas milzīga klints, uz kuras atrodas Santa Barbara cietoksnis. Klints ir kļuvusi par šīs pilsētas simbolu, savukārt Santa Barbara cietoksnis ir pārtapis par mākslas darbu izstādīšanas vietu. Pastāv trīs veidi, kā iespējams apmeklēt Santa Barbaras cietoksni – ar automašīnu pa klintī izbūvētu ceļu, ar liftu, kas savieno pilsētas piekrastes ceļu ar pašu cietokšņa virsotni un kāpjot kājām pa gleznaini iekoptajām terasēm. Iesakām aplūkot brīnišķīgo ainavu, kas paveras no klints virsotnes!

Rezervēt aviobiļetes

Citi apskates objekti Alikantē un tās apkārtnē ir gotiskā stila bazilika Iglesia de Santa Maria; katedrāle De San Nicolás, viens no svarīgākajiem pilsētas vēsturiskajiem pieminekļiem; Promenāde Explanada de España; San Juan pludmale; Tabarkas sala, ap 20 km no Alikantes, kas ir mazākā apdzīvotā sala Spanijā – izcila atpūtas vieta ar lielisku pludmali un El Palmeral parks – skaistākais Alikantes parks ar pastaigu takām, ezeriem un strautiem. Ir vērts apskatīt arī Palmeral de Elche – lielāko palmu mežu Eiropā (atrodas 22 km no Alikantes).

Lētas aviobiļetes Kauņa – Alikante no 69 EUR
Aviobiļetes Kauņa – Alikante – Kauņa no 126 EUR
(skatīties zemo cenu kalendāru uz Alikanti)

Naktsmītnes Alikantē

Lidojot uz Alikanti, parūpējies par viesnīcas rezervēšanu laicīgi. Atrast viesnīcu Alikantē var, izmantojot šo meklētāju.

Kādas aviokompānijas lido uz Alikanti

Tiešo lidojumu no Rīgas uz Alikanti pagaidām nav, taču var atrast izdevīgus piedāvājumus un lidot uz Alikanti ar pārsēšanos ar zemo cenu aviokompāniju reisiem.

Ceļotāji no Latvijas bieži izvēlas lidot ar tiešo reisu uz Alikanti no Kauņas. Rezervēt aviobiļetes uz Alikanti no Kauņas var šeit (vai apskatiet zemo cenu kalendāru no Kauņas uz Alikanti).

Kā nopirkt aviobiļetes uz Alikante Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Alikanti aviobiļešu meklētajā Avio.lv lapā, ievadot “ALC” vai “Alikante” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz Alikantes lidostu.

Apdrošiniet ceļojumu!

Iegādājoties polisi, Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem, apdrošināsiet aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varēsiet segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojuma apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Vairāk >>

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!