Lētas aviobiļetes Rīga – Portu – Rīga no €121 – rezervējiet aviobiļetes uz Portugāles ziemeļu pilsētu Portu (Porto)!

Portu sagaidīs Jūs ar pārsteidzoši mūsdienīgu un arī mūžīgu pievilcību, paplašinātu lidostu (uz kuru katru dienu lido zemo cenu lidsabiedrības), jaunu state-of-the-art metro, un restaurēto Pasaules mantojuma centru – ir pienācis īstais brīdis, lai apmeklētu Portu.

Aviobiļetes Rīga – Portu – Rīga
(Apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes uz Portu

Vienmēr ir bijuši iemesli, lai apmeklētu Portugāles otro lielāko pilsētu, tomēr nu tā ir mērķtiecīgi atvērusi sevi pasaulei, piedāvājot drosmīgu un modernu arhitektūru un kultūras objektus, kas spēs iepriecināt un pārsteigt ikvienu. Tiem, kuri vienmēr ir gribējuši sevī uzsūkt pilsētas atmosfēru un baudīt vīnu, nu ir plašākas iespējas to darīt, savukārt tiem, kuri tikai nupat ir nolēmuši atklāt brīnišķīgo Portu, tiek piedāvāta visplašākā izvēle laba laika pavadīšanā.

Aviobiļetes Rīga – Portu – Rīga
(Apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Portu – Viļņa no 120 EUR

Lētas aviobiļetes Kauņa – Portu – Kauņa no 147 EUR

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Portu

Sākot ar monumentālo centrālo avēniju (Avenida dos Aliados) līdz pat Douro upes krastmalai, Portu ir viens no vecākajiem Eiropas centriem. Kopš 1996. gada pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojumā. Baznīcas, kuras tērpušās zeltā (São Francisco baznīca un Santa Clara baznīca), krāšņs interjers (Palacio da Bolsa, kas dekorāciju izsmalcinātībā līdzinās Alhambras pilij Spānijā un apdarē – São Bento stacijas mirdzošu flīžu sienām), apvienojumā ar patīkami veclaicīgu un tomēr harizmātisku viduslaiku kvartālu, kurā savu vietu jau daudzus gadus radušas krāsainas mājas; tās atrodas blakus upei, kurā šūpojas gleznainas laivas. Šī ir pilsētas dvēsele, aizraujošā ceļojuma sākumpunkts, un reizē arī vieta, kurp atgriezties, lai izbaudītu naktsdzīvi un apmeklētu dzīvīgos restorānus un bārus (bāri un restorāni vairāk ir pieejami Foz rajonā, kas ir ideāla vieta mierīgai pastaigai, pirms došanās prom no Portu).

porto

Jums, plānojot savu ceļojumu uz Portu, tās apskatei būtu vēlams veltīt vismaz divas dienas, lai pilnībā izbaudītu pilsētas atmosfēru (un, jā – arī vīnu!). Ja vēlaties Portugāles apceļošanai veltīt vairāk laika, vienmēr iespējams izmantot Portu kā vārtus, lai dotos uz Portugāles ziemeļu pilsētām – Brāgu, Gimarainšu un Viana do Castelo, kā arī citām.

Lētas aviobiļetes Viļņa – Portu – Viļņa no 120 EUR

Lētas aviobiļetes Kauņa – Portu – Kauņa no 147 EUR

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Portu var apmeklēt, kombinējot ceļojumu ar Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, turklāt tagad ir pieejamas lētas aviobiļetes gan no Rīgas, gan Kauņas lidostām.

Portu, Sao Bentu

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinieties ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemojiet Avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaidiet garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – parakstieties Avio.lv jaunumu saņemšanai!