Zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air paziņo par savas 25. bāzes atklāšanu! Jaunā Wizz Air bāze atrodas Gruzijas pilsētā Kutaisi, un tā kļūs par pirmo Wizz Air bāzi Gruzijā. Sākumā, Kutaisi lidostā tiks bazēts aviokompānijas jaunais Airbus A320 lidaparāts. Vienlaikus lidsabiedrība Wizz Air paziņoja par septiņu jaunu zemo cenu maršrutu atklāšanu uz tādiem pievilcīgiem galamērķiem kā Berlīne, Dortmunde, Minhenes-Memmingene, Milāna Bergamo, Larnaka, Sofija un Saloniki. Pēc paplašināšanas aviokompānija piedāvā jau 11 zemo cenu maršrutus uz astoņām valstīm no Kutaisi.

Ceļotājiem no Latvijas ziņas par jaunās bāzes atklāšanu Gruzijā nozīmē iespēju lidot uz Kutaisi lētāk. Turpmāk lidot uz Kutaisi no Rīgas būs iespējams ar pārsēšanos, piemēram, Berlīnē, Milānā vai Dortmundē.

wizz air

Pēdējā laikā Kutaisi kļuva par Latvijas tūristu iecienītu galamērķi. Neskatoties uz to, ka Kutaisi ir neliela pilsēta, tajā atrodas liels skaits vēsturisku apskates vietu. Galvenais tūristu piesaistes objekts ir Bagrata templis, kurš tika uzcelts karaļa Bagrata valdīšanas laikā 10.-11. gadsimtā. Templis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un atrodas augstākajā Kutaisi pilsētas punktā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu.

Avio.lv atgādinā, ka Wizz Air piedāvā tiešos lidojumus uz Kutaisi no Viļņas un Kauņas.