Zemo cenu aviokompānija Ryanair nodrošina reisus no Rīgas uz Berlīni (lidosta Schoenefeld). Lidojumi uz Berlīnes lidostu un atpakaļ tiek veikti vienreiz dienā. Lētas aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas ir pieejamas Avio.lv lapā!

Uz kādu Berlīnes lidostu lido Ryanair?

Aviokompānija Ryanair veic lidojumus uz vienu no divām Berlīnes lidostām – lidostu Šēnefelde (Schoenefeld, kods – SXF). Šēnefeldes lidosta (Berlin-Schönefeld; lidostas kods – SXF) atrodas Berlīnes dienvidos, 18 kilometru attālumā no Berlīnes centra.

Kā nokļut no Berlīnes lidostas Šēnefelde uz Berlīnes centru?

Lidostas tuvumā atrodas dzelzceļa stacija Berlin Schönefeld Flughafen. No Berlīnes lidostas uz pilsētas centru un no Berlīnes centra uz Šēnefeldes lidostu var nokļūt ar vilcieniem – uz Šēnefeldes lidostu (SXF) kursē elektrovilcieni S9 un S45. Uz lidostu var nokļūt arī ar AirportExpress vilcienu (kursē uz Berlīnes centru bez pieturām).

Vēl viens variants, kā var ērti nokļūt uz Šēnefeldes lidostu (no Šēnefeldes lidostas) – ar BVG autobusu līnijas autobusiem Nr. 162 un 171.

Bez tam, X7 autobusi nodrošina lidostas savienojumu ar Berlīnes metropolitenu (stacija “Rudow”, līnija U7).

Pirkt lētas aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas

Kā nopirkt aviobiļetes uz Berlīni (SXF) Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Berlīni Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot “BER” vai “Berlīne” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz vienu no Berlīnes lidostām. Ja vēlaties lidot tieši uz Šēnefeldes lidostu, ievadiet lidostas kodu – SXF laukā “Ielodošanas pilsēta”.

 

Pirkt aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas

(Avio.lv atlasītie varianti vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem)

Uz kādu Berlīnes lidostu lido Ryanair?

Aviokompānija Ryanair veic lidojumus uz vienu no divām Berlīnes lidostām – lidostu Šēnefelde (Schoenefeld, kods – SXF).

Kurās dienās Ryanair lido uz Berlīni?

Ryanair veic lidojumus no Rīgas uz Berlīni katru dienu. Lidojuma ilgums – 1 stunda 40 minūtes. 2015./2016. gada ziemas sezonā aviokompānija Ryanair veiks lidojumus no Berlīnes uz Rīgu plkst. 10:10 (10:11-12:50) un plkst. 13:15 no Rīgas uz Berlīni (13:15 – 13:55)*.

Kādas aviokompānijas lido uz Berlīni?

Uz Berlīni lido tādas aviokompānijas kā Air Berlin, Lufthansa, Brussels Airlines, airBaltic, Aeroflot, Austrian Airlines, Finnair, Air France, SAS, un zemo cenu lidsabiedrība Ryanair. Vairums aviokompāniju lido no Rīgas uz Tēgeles lidostu (TXL).

No Rīgas uz Berlīni bez pārsēšanās lido aviokompānijas airBaltic un Ryanair (no 27.10.15). Uz Šēnefeldi no Rīgas lido tikai Ryanair.

Lētas aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas

Ryanair bagāža

Ryanair bagāžas pārvadāšanas noteikumi un informācija par reģistrāciju lidojumam šeit – Ryanair bagāža.