Avio.lv piedāvā lētas aviobiļetes uz Berlīni (Vācija)

Zemo cenu aviokompānija Ryanair nodrošina reisus no Rīgas uz Berlīni (lidosta Schoenefeld). Lidojumi uz Berlīnes lidostu un atpakaļ tiek veikti vienreiz dienā. Lētas aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas jau ir pieejamas Avio.lv lapā!

Lētākās aviobiļetes no Rīgas uz Berlīni
Rīga - Berlīne08.07 Pir37 €
Rīga - Berlīne10.07 Tre37 €
Rīga - Berlīne23.07 Otr37 €
Rīga - Berlīne17.07 Tre38 €
Rīga - Berlīne19.06 Tre38 €
Rīga - Berlīne03.07 Tre40 €

(Avio.lv atlasītie varianti vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem)

Vācijas galvaspilsētas apskates objekti neierobežojas ar Brandenburgas vārtiem un Berlīnes mūri – tā ir moderna, multikulturālā pilsēta kuru būs interesanti apskatīt gan skaistās arhitektūras un kultūras cienītājiem, gan naktsklubu apmeklētājiem!

Zemo cenu kalendārs - aviobiļetes uz Berlīni (turp-atpakaļ)
Rīga - Berlīne13.09 Pie85 €
Rīga - Berlīne24.06 Pir98 €
Rīga - Berlīne22.07 Pir104 €
Rīga - Berlīne25.10 Pie108 €

Uz kādu Berlīnes lidostu lido Ryanair?

Aviokompānija Ryanair veic lidojumus uz vienu no divām Berlīnes lidostām – lidostu Šēnefelde (Schoenefeld, kods – SXF). Šēnefeldes lidosta (Berlin-Schönefeld; lidostas kods – SXF) atrodas Berlīnes dienvidos, 18 kilometru attālumā no Berlīnes centra.

Kā nokļut no Berlīnes lidostas Šēnefelde uz Berlīnes centru?

Lidostas tuvumā atrodas dzelzceļa stacija Berlin Schönefeld Flughafen. No Berlīnes lidostas uz pilsētas centru un no Berlīnes centra uz Šēnefeldes lidostu var nokļūt ar vilcieniem – uz Šēnefeldes lidostu (SXF) kursē elektrovilcieni S9 un S45. Uz lidostu var nokļūt arī ar AirportExpress vilcienu (kursē uz Berlīnes centru bez pieturām).

Vēl viens variants, kā var ērti nokļūt uz Šēnefeldes lidostu (no Šēnefeldes lidostas) – ar BVG autobusu līnijas autobusiem Nr. 162 un 171.

Bez tam, X7 autobusi nodrošina lidostas savienojumu ar Berlīnes metropolitenu (stacija “Rudow”, līnija U7).

 

Pirkt lētas aviobiļetes uz Berlīni no Rīgas

 

Kā nopirkt aviobiļetes uz Berlīni (SXF) Avio.lv lapā?

Meklējiet biļetes uz Berlīni Avio.lv aviobiļešu meklētajā, ievadot “BER” vai “Berlīne” laukā “Ielidošanas pilsētā”. Sistēma automātiski piedāvās vislētākās aviobiļetes uz vienu no Berlīnes lidostām. Ja vēlaties lidot tieši uz Šēnefeldes lidostu, ievadiet lidostas kodu – SXF laukā “Ielidošanas pilsēta”.

Pirkt biļetes uz Berlīni no Rīgas

 

Kurās dienās Ryanair lido uz Berlīni?

Ryanair veic lidojumus no Rīgas uz Berlīni katru dienu. Lidojuma ilgums – 1 stunda 40 minūtes. 2015./2016. gada ziemas sezonā aviokompānija Ryanair veiks lidojumus no Berlīnes uz Rīgu plkst. 10:10 (10:11-12:50) un plkst. 13:15 no Rīgas uz Berlīni (13:15 – 13:55)*.

*Lidojumu grafiks var mainīties.

Kādas aviokompānijas lido uz Berlīni?

Uz Berlīni lido tādas aviokompānijas kā Air Berlin, Lufthansa, Brussels Airlines, airBaltic, Aeroflot, Austrian Airlines, Finnair, Air France, SAS, un zemo cenu lidsabiedrība Ryanair. Vairums aviokompāniju lido no Rīgas uz Tēgeles lidostu (TXL).

No Rīgas uz Berlīni bez pārsēšanās lido aviokompānijas airBaltic un Ryanair (no 27.10.15). Uz Šēnefeldi no Rīgas lido tikai Ryanair.

Aviobiļetes uz citām Vācijas pilsētām

Avio.lv piedāvā tiešus lidojumus no Rīgas arī uz citām Vācijas pilsētām – Frankfurti, Brēmeni, Minheni, Ķelni, Diseldorfu.

Ko darīt Berlīnē?

Katru gadu maijā beigās Berlīnē notiek “Kultūru festivāls” – Karneval der Kulturen. Šogad vairāk nekā 100 mūziķu un 200 mākslinieku izklaidēs festivāla viesus 3 dienu garumā, kura laikā būs iespējams iepazīties ar dažādu kultūru pārstāvjiem no visas pasaules.

Berlīnes Kultūru festivāls norisināsies no 22. līdz 25. maijam, bet festivāla kulminācija – parāde, kas pārvērš Berlīnes ielas par vienu lielu skatuvi ar, notiks 24. maijā. Ik gadu, Berlīnes karnevālā piedalās ap 5000 dalībnieku, bet kopējs apmeklētāju skaits tuvojas miljonam!

Lētas aviobiļetes uz citām Vācijas pilsētām:

Lētas aviobiļetes uz Frankfurti no 30 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Lētas aviobiļetes uz Diseldorfu no 79 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Lētas aviobiļetes uz Brēmeni no 30 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Aviobiļetes uz Minheni no 109 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Aviobiļetes uz Ķelni no 25 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Aviobiļetes uz Dortmundi no 24 EUR
apskatīt Avio.lv atlasītos variantus vai meklēt biļetes uz Jūsu datumiem

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!