Iegādājies lētas aviobiļetes uz Madridi!

Dodies uz Madridi un izbaudi visdažādākās izklaides!

(zemo cenu kalendārs vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

(zemo cenu kalendārs vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Madridē arhitektūras cienītājiem paveras daudzveidīga izvēle. Apmeklējiet tādas slavenas vietas Spānijas galvaspilsētā kā, piemēram, Plaza Mayor laukumu, Karaļa pili, Plaza Cibeles un Plaza de Castilla laukumus, Paseo del Prado bulvāri, Puerta del Sol laukumu, Austrumu laukumu, Retiro parku, Plaza de España laukumu, Encarnacion klosteri un vairākas citas.

Apmeklējiet arī Madrides slavenos muzejus, jo izvēle ir tik liela, ka ikviens spēs atrast muzeju atbilstoši savai gaumei un interesēm. Slavenākie Madrides muzeji – Karaļa pils, Nacionālais Arheoloģijas muzejs, Thyssen-Bornemisza muzejs, Jūras muzejs, San Fernando karaliskā tēlotājmākslu akadēmija, Amerikas muzejs un karalienes Sofijas mākslas centrs.

Lētas aviobiļetes uz Madridi

Noteikti veltiet laiku arī “Santiago Bernabéu” futbola stadiona apskatei. Stadions ir slavens ar to, ka tajā regulāri norisinās nozīmīgi sporta pasākumi (“Santiago Bernabeu” stadionā notiek mājas spēles vienam no slavenākajiem futbola klubiem pasaulē -Real Madrid). Futbola biļetes ir iespējams iegādāties gan tiešsaistē, gan tieši pirms spēles, tomēr, lai arī stadionā nodrošinātas 80354 skatītāju vietas, bieži vien visiem interesentiem maču vērot klātienē nav iespējams vietu nepietiekamības dēļ. Ja jūs nevarat nokļūt uz spēli – neuztraucieties! Ikviens interesents var pieteikt “Santiago Bernabeu” stadiona apskates tūri ar vizīti kluba muzejā. Apmeklētājiem stadions ir atvērts visu gadu, izņemot 25. decembri un 1. janvāri.

Lētas aviobiļetes Rīga – Madride – Rīga (abos virzienos)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Madride – Viļņa (tiešie lidojumi abos virzienos)

meklēt aviobiļetes

Pieminēšanas vērtas ir vēršu cīņas, kas ir neatņemama Spānijas kultūras daļa. Atrodoties Madridē, jūs varat apmeklēt šo neaizmirstamo izrādi. Tāpat ņemiet vērā, ka Spānijā arēnas tiek iedalītas 3 kategorijās. Pirmās kategorijas arēnas atrodas Madridē (Las Ventas arēna) un arī dažās citās pilsētās. Vēršu cīņas parasti notiek svētdienās, kā arī svētkos un brīvdienās. Biļetes iespējams iegādāties iepriekš internetā.

San Martin de la Vega pilsētā, kas ir Madrides priekšpilsēta un atrodas tikai 25 kilometru attālumā no Madrides, ir iekārtots atrakciju parks jeb Parque Warner Madrid. Atrakciju parka tematika veltīta plaši pazīstamās amerikāņu kinokompānijas Warner Bros. radītajiem multiplikācijas filmu un komiksu tēliem kā, piemēram, pasaulslavenajam Betmenam, Supermenam un Looney Tunes.

Kā nokļūt Madridē?

Lētas aviobiļetes Rīga – Madride – Rīga (abos virzienos)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Madride – Viļņa (tiešie lidojumi abos virzienos)

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Noderīga informācija:

Oficiālā tūrisma mājaslapa – www.madrid.es

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinies ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvani: +371 67 284 818 vai raksti uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinies ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemo avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaid garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – paraksties avio.lv jaunumu saņemšanai!