Apmeklē vienu no pasaules modes metropolēm – Milānu!

Lētas aviobiļetes Rīga – Milāna

(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Ar ko Milāna ir slavena?

Milāna tās apmeklētājiem piedāvā lieliskas iepirkšanās iespējas – šajā pilsētā atradīsiet plašu apģērbu un aksesuāru klāstu, ko piedāvā gan pasaulslaveni dizaineri, gan tie, kuri vēl tikai tiecas uz slavas virsotnēm. Arī cenas šeit būs pievilcīgākas kā citviet, turklāt sezonas izpārdošanas laikā (tā noris janvārī, februārī un jūlijā) iespējams iegādāties ekskluzīvas preces par patīkamām cenām.

Šī Itālijas pilsēta ir slavena ne tikai ar tās dizaineriem – Milānā ir arī liels skaits pasaules līmeņa muzeju, kas nodrošina tai vietu pasaules kultūras galvaspilsētu vidū.

Ko vajadzētu apskatīt Milānā?

Ja vēlies iepazīties ar Milānas kultūras dzīvi, nelaid garām iespēju apmeklēt slaveno operteātri La Scala, seno rokrakstu bibliotēku Biblioteca Ambrosiana, Milānas Domu, Santa Maria delle Grazie baznīcu, kurā apskatāma Leonardo da Vinči glezna “Svētais vakarēdiens”, Sforzesco cietoksni un neskaitāmās mākslas galerijas un muzejus. Modes cienītāji noteikti izbaudīs iepirkšanos Milānas slavenākajās “šopinga” ielās, savukārt skaistu ainavu cienītājiem iesakam doties Komo ezeru vai apkārtnes pilsētiņām.

Lētas aviobiļetes uz Itāliju

Mazliet par populārākajām apskates vietām:

1. Milānas doms mūsdienās ir kļuvis par pilsētas simbolu un ir izcils vēlās gotikas paraugs. Šeit atrodas pasaulē ievērojamākā marmora skulptūru kolekcija. Apmeklējot Milānas domu, lielāko pārsteigumu sagādā pastaiga pa doma jumtu – visa tā teritorija (ap 8000 kvadrātmetru platībā) ir pieejama apmeklētājiem par nelielu maksu un ļauj izbaudīt neatkārtojamo Milānas panorāmu.

2. Santa Maria delle Grazie baznīca un tās slavenais eksponāts – Leonardo da Vinči glezna “Svētais vakarēdiens”, kas ir viens no visu laiku pazīstamākajiem mākslas darbiem.

3. Augstās modes cienītājiem noteikti ir jāapmeklē Milānas “zelta trijstūris” – rajons, kas robežojas ar Via Montenapoleone, Via della Spiga un Via Sant’Andrea. Ekonomiskākiem pirkumiem piemērotāka būs Corso Buenos Aires vai kāds no Milānas apkārtnē esošiem outlet ciematiem – Serravalle Outlet vai Foxtown Outlet.

4. Stundas brauciena attālumā no Milānas atrodas Komo ezers, tā apkārtnes ciemati un pilsētiņa – brīnišķīgas ainavas gan no krasta, gan braucot ar kuģīti.

5. Sforzesco cietoksnis ir viens no apmeklētākajiem Milānas objektiem. Tas savulaik bija pilsētā valdošās Sforcu dzimtas rezidence un šobrīd kalpo par vairāku pilsētas muzeju un galeriju mākslas kolekciju mājvietu.

Kā nokļūt Milānā?

Izmanto iespēju un iegādājies lētas aviobiļetes uz Milānu – aviobiļešu cena abiem virzieniem no 76 EUR! Uz Milānu no Rīgas lido Ryanair un airBaltic – iegādājoties aviobiļetes Avio.lv mājaslapā varēsi izvēlēties sev piemērotāko lidostu un saņemt detalizētu informāciju par reisu.

Zemo cenu kalendārs – aviobiļetes uz Milānu

biļetes uz Jūsu datumiem

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinies ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvani: +371 67 284 818 vai raksti uz: info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinies ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemo avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaid garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – paraksties avio.lv jaunumu saņemšanai!