Padomi ceļojumam, aviobiļetes no 19 EUR

Rezervēt aviobiļetes Rīga-Oslo..>>

Jūs vēl neesiet bijuši Oslo? Ir jāizmanto iespēja doties uz Norvēģijas galvaspilsētu, jo šī pilsēta atrodas tik tuvu, un aviobiļetes uz Oslo no Rīgas ir vislētākās. Oslo ir izcili piemērota brīvdienu pavadīšanai. Šo pāris dienu laikā var iepazīt pilsētu un saprast ziemeļu dzīves stilu.

Aviobiļetes uz Oslo

Kas ir jāizdara Oslo?

1. Pastaigāties pa Vigelandsparken – skulptūru parku, vai kā to vēl dēvē – “Cilvēku dārzu”.

2. Apskatīt Karaļa pili un satikt parkā karaļa ģimenes locekļus.

3. Pastaigāties ostas kvartālā Aker Brygge, izbaudīt fjorda un Akershus cietokšņa skaistumu. Nopirkt sendviču ar svaigu zivi un atpūsties, pasēdot krastmalā.

4. Apskatīt Oslo Nacionālo Galeriju ar lielisku norvēģu mākslinieku kolekciju.

5. Vakarā doties uz viesnīcas Radisson SAS Plaza pēdējo stāvu un izbaudīt šīs pilsētas nakts gaismas. Apmeklēt jauno Operu, kur var apskatīt pasaules mēroga operas un baletus.

6. Nopirkt biļeti un ar kuteri doties uz Bygdøy pussalu, kura atrodas 5 km attālumā no Oslo centra. Šeit atradīsiet priežu mežus, jūru, klintis, smilšu pludmales, muzejus ar norvēģu nacionālo lepnumu. Bet ar ko lepojas šī zeme, uzzināsiet, atbraucot tur!

Vieglākai un izdevīgākai atpūtai Oslo ieteicam jums paņemt karti Oslo Card, kura nodrošina brīvu ieeju vairākos pilsētas muzejos, kā arī neirobežotu braucienu skaitu ar sabiedrisko transportu. Vienai dienai Oslo Card maksā ~20 EUR, divām dienām ~30 EUR, trim dienām ~35 EUR. Bērniem no 4 līdz 15 gadiem tā maksā divreiz lētāk.

Aviobiļetes Rīga-Oslo no 19 EUR

Viesnīcas Oslo centrā no 20 EUR diennaktīBooking.com