Lētas aviobiļetes uz Prāgu – pilsētu ar simts smailēm!

Lētas aviobiļetes Rīga – Prāga – Rīga no 123 EUR
(atvērt zemo cenu kalendāru vai meklēt lidojumus uz Jūsu datumiem)

Prāga – Čehijas galvaspilsēta – vienmēr ir spēlējusi nozīmīgu lomu valsts un arī Eiropas vēsturē. Jau kopš viduslaikiem Prāga ir bijusi slavena kā viena no skaistākajām pilsētām pasaulē, iegūstot sev tādus apzīmējumus kā Zeltītā pilsēta, Simtsmaiļu pilsēta vai pat Pasaules Kronis.

Pilsētas tēls ir veidojies pateicoties tās dabiskajai videi: Prāga, līdzīgi kā Roma, kas izauga uz 7 pakalniem, ir celta uz 9 pakalniem un atrodas blakus Vltavas upei, kas plūst cauri pilsētai, veidojot perfektu saskaņu ar to. Dominējošās pilsētas arhitektūras iezīmes atspoguļojas tieši upes ūdeņos: torņi, baznīcas smailes un kupoli, pilis un pilsētas nami, kā arī dārzu zaļums, parki un arī salas.

Pieminēšanas vērts ir tas, ka Prāgas vēsturiskais centrs kopš 1992. gada ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojumā. Prāgas centru raksturo līkumotas alejas un visdažādāko arhitektūras stilu sajaukums – Romāņu stila rotondas, gotiskas katedrāles, Baroka un Renesanses pilis, Art Nouveau stila, Klasicisma, Kubisma un Funkcionālisma stila mājas, kurām blakus vietu atradušas arī modernas ēkas.

Meklēt aviobiļetes

Prāgas pils, saskaņā ar Ginesa rekordu grāmatu, ir pasaulē lielākais pils komplekss. Sākotnēji datēts ap mūsu ēras 9.gadsimtu, šis komplekss, kas ieskauj arī Sv. Vita Katedrāli, atspoguļo katra arhitektūras stila un laikmeta iezīmes, kuras tas ir piedzīvojis. Mūsdienās pils komplekss kalpo kā Čehijas Republikas prezidenta oficiālā rezidence.

Lētas aviobiļetes Rīga – Prāga – Rīga no 123 EUR
(atvērt zemo cenu kalendāru vai meklēt lidojumus uz Jūsu datumiem)

1000 gadu gaitā Prāga ir augusi, un līdz ar to arī krāšņā arhitektūra, kas sevī apvieno visdažādākajos stilos veidotus vēsturiskus monumentus. Prāgas vecākais tilts, kas reizē ir arī viena no pilsētas ikonām, ir Kārļa tilts; tas savieno Vecpilsētu ar Malá Strana (Prāgas mazpilsēta – viens no tās vecajiem rajoniem). Tāpat nozīmīgi arhitektūras un kultūras objekti ir Malá Strana tilta torņi, gotiskā stila Vecpilsētas tilta torņi, Astronomiskais pulkstenis, Pulvertornis, Sv. Nikolasa baznīca un daudz citu brīnišķīgu un interesantu celtņu.

Ne tikai arhitektūras dēļ ir vērts doties uz Prāgu – Čehijas galvaspilsētā noteikti jāizmanto iespēja izbaudīt čehu tradicionālo virtuvi, nogaršot slaveno čehu alu, kura brūvēšana ir sena – pat vairāk kā 1000 gadus ilga – un tradīcijām bagāta.

Prāgā izveidoti vairāki pasaules klases muzeji, ieskaitot Nacionālo muzeju (Národní muzeum), Prāgas galvaspilsētas muzeju, Dekoratīvo mākslu muzeju, Naprstekas muzeju (Náprstkovo Muzeum), Nacionālo bibliotēku un Nacionālo galeriju un daudzus citus. Tāpat Čehijas galvaspilsētā kultūras baudītājiem ir iespēja apmeklēt simtiem dažādu koncertzāļu, galeriju, kinoteātru, teātru un mūzikas klubu.

Lētas aviobiļetes Rīga – Prāga – Rīga no 123 EUR
(atvērt zemo cenu kalendāru vai meklēt lidojumus uz Jūsu datumiem)

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

 

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!