Iespēja rezervēt lētas aviobiļetes internetā uz lielāko no Kanāriju salām

Dzirdot vārdus „mūžīgā pavasara sala”, acis iemirdzas visiem, kuri nojauš, par ko ir runa. Šī sala vienkārši neatstāj vienaldzīgu! Tenerife ir gluži kā mazs kontinents – tās dažādās ainavas, kuras iekļauj kalnu grēdas (pat vulkānu!), upju ielejas, daudzveidīgās pludmales un neparastā augu valsts to padara par neatkārtojamu piedzīvojumu ikvienam ceļotājam. Tie, kuri vēl nav paspējuši iepazīties ar šo Atlantijas okeāna pērli, pievērsiet uzmanību – tagad ir īstais laiks plānot savu atpūtu. Laipni lūgti Tenerifē!

Lētas aviobiļetes uz Tenerifi no Rīgas (turp-atpakaļ)
Rīga - Tenerife20.09 Pie225 €
Rīga - Tenerife07.01 Otr245 €
Rīga - Tenerife10.10 Cet247 €
Rīga - Tenerife26.11 Otr255 €
Rīga - Tenerife11.01 Ses255 €
Rīga - Tenerife11.11 Pir256 €
Rīga - Tenerife15.01 Tre261 €
Rīga - Tenerife05.12 Cet261 €

Lētas aviobiļetes Tenerife

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām, kuras visā pasaulē ir pazīstamas ar savu brīnišķīgo klimatu. Šī sala atrodas vienā ģeogrāfiskajā platumā ar Sahāras tuksnesi un lutina tūristus ar siltu laiku visa gada garumā – no 20°C ziemā līdz 33°C vasarā, tomēr pateicoties Atlantijas okeānam, klimats Tenerifē ir maigs – vasarā šajā salā nav pārāk karsti. Lai gan Kanāriju salas atrodas tuvāk Āfrikai kā Spānijai, bez Vidusjūras kultūras vēsmām neiztikt – viesmīlība un nesteidzīga dzīves baudīšana šajā salā ir ierasta.

Lētas aviobiļetes Rīga – Tenerife – Rīga no 151 EUR (abos virzienos)*

Lētas aviobiļetes Viļņa – Tenerife – Viļņa no 150 EUR (abos virzienos)*

Lētas aviobiļetes Kauņa – Tenerife – Kauņa no 147 EUR (abos virzienos)*

Lētas aviobiļetes Tallina – Tenerife – Tallina no 191 EUR (abos virzienos)*

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Tenerife ir piemērota vieta aktīvās atpūtas cienītājiem – šeit varēs nodoties gan ūdens priekiem (īpaši populāra ir sērfošana), gan apskatīt virsotnes, dabas parkus un izbaudīt atrakcijas kopā ar visu ģimeni! Apskatiet augstāko Spānijas virsotni – Teide vulkānu un tā vārdā nosaukto nacionālo parku, kur iespējams vērot visus četrus gadalaikus vienlaicīgi. Citas apskates vērtās vietas –

  • Kalnu ciemats Maska, kas atrodas augstu kalnos un ilgu laiku ir bijis izolēts no pasaules – ceļu uz turieni uzbūvēja tikai 1991.gadā. Ainavas gan pa ceļam uz šo ciematu, gan pašā Maskā ir neatkārtojamas!
  • Garachico pilsētiņa – lavas baseini un Drago koks. Šeit atrodams dabas fenomens – sacietējusī lava okeāna krastos ir izveidojusi daudzus dabīgos okeāna ūdens baseinus, kuros iespējams peldēties, savukārt Drago koka nosaukums dots par godu tā tumši sarkanajai sulai, kas atgādinot pūķa asinis. Šeit atrodams visvecākais Drago koks;
  • Teide – salas simbols, joprojām aktīvs vulkāns un Spānijas augstākais kalns;
  • Guimar piramīdas – lielas, kārtīgas apaļu akmentiņu būves, tiek uzskatīts, ka šīs piramīdas ir uzbūvējuši senie Tenerifes iemītnieki guančes.

Tenerife piedāvā ne tikai lieliskas apskates vietas – šeit varēsiet apskatīt arī delfīnus un vaļus, nolaisties jūras dzelmē ar zemūdeni, iepirkties tās pilsētās, nobaudīt vietējās maltītes un pavadīt laiku kādā no tās daudzajām pludmalēm.

Kā aizlidot uz Tenerifi?

Iegādājoties lētas aviobiļetes, no Rīgas iespējams aizlidot uz Tenerifi, izmantojot zemo cenu aviokompānijas. Tiešo lidojumu no Rīgas uz Tenerifi nav, bet Avio.lv piedāvā savienojumus ar pārsēšanos, kas ļauj ievērojami ietaupīt.

Lētas aviobiļetes Rīga – Tenerife – Rīga no 151 EUR (abos virzienos)*

Lētas aviobiļetes Viļņa – Tenerife – Viļņa no 150 EUR (abos virzienos)*

Lētas aviobiļetes Kauņa – Tenerife – Kauņa no 147 EUR (abos virzienos)*

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Pārbaudot lētu aviobiļešu pieejamību Avio.lv mājaslapā, pārskatāmi tiek norādīts pārsēšanās laiks un vieta – izvēlieties laika vai izmaksu ziņā efektīvāko! Savienojumos Rīga – Tenerife – Rīga pārsēšanās parasti notiek Oslo, Londonā vai Diseldorfā. Aviokompānija Ryanair Tenerifē lido uz Sur Reina Sofia lidostu, kura atrodas salas dienvidos. Tūristiem Tenerifē iesakām iznomāt automašīnu – tā ļaus apskatīt visas ievērojamākās vietas un būt neatkarīgiem savos piedzīvojumu meklējumos. Šeit gan jāņem vērā vietējā braukšanas kultūra un apvidus. Viesnīcas šajā salā nav dārgas un to piedāvājumu iespējams apskatīt šeit>>.

Apdrošiniet ceļojumu!

Iegādājoties polisi, Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem, apdrošināsiet aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varēsiet segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojuma apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Vairāk >>

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinies ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvani: +371 67 284 818 vai raksti uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinies ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemo avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaid garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – paraksties avio.lv jaunumu saņemšanai!

Komentāri

Uzdot jautājumu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.