Lēti lidojumi uz Bergenu

Lētas aviobiļetes Rīga – Bergena – Rīga

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Ar ko Bergena ir īpaša?

Siltās Golfa straumes Ziemeļatlantijas atzara un valdošo vēju ietekmē Bergena ir viena no nokrišņiem bagātākajām pilsētām Eiropā – saule šeit spīd tikai aptuveni 11 dienas gadā! Pilsēta ir bagāta ar apbrīnojamu koka arhitektūru, skaistiem skatiem uz fjordiem un kalnu ainavām. Paši pilsētas iedzīvotāji Bergenu dēvē par Norvēģijas dvēseli. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā un plaši atpazīstama kā “Norvēģijas fjordu galvaspilsēta”.

Lētas Wizzair aviobiļetes

Ko vari apskatīt Bergenā?

Izmanto iespēju iegādāties lētas aviobiļetes uz Bergenu un aplūko kādu no tās slavenākajām apskates vietām! Viena no tām ir Brigene (Bryggen) – Bergenas vecpilsētas daļa, kura ir saglabājusies vēl no Hanzas savienības laikiem! Šeit varēsi aplūkot raksturīgo koka arhitektūru, ielas ar dēļu segumu un ostu. Brigene ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Slavenais Bergenas zivju tirgus ļaus izbaudīt plašu jūras velšu piedāvājumu, cieti žāvētas desas, iegādāties kažokādas, roku darinājumus un daudz ko citu. Rēķinies gan ar to, ka cenas Norvēģijā ir samērā augstas. Netālu no Bergenas zivju tirgus atrodas iela Dyvekegangen – tā ir šaurākā iela Bergenā, kuras platums ir tikai 99 centimetri! Apskati Bergenhusas cietoksni, Svētās Marijas baznīcu, Svētā Jāņa baznīcu, Hanzas muzeju, Bergenas Jūrniecības muzeju, kurā apskatāma ievērojama vikingu kuģu maketu kolekcija un Norvēģijas Zvejniecības muzeju, kas stāsta par vietējiem zvejniecības veidiem un to īpatnībām. Bērniem aizraujošs varētu būt Bergenas akvārijs, kas ir viens no faunas ziņā bagātākajiem akvārijiem Ziemeļeiropā. Šeit vari apskatīt ap 200 zivju sugu, turklāt akvārijs atrodas tikai apmēram 20 minūšu gājienā no tirgus – nebūs jādodas ārpus pilsētas! Modernās mākslas komplekss ar intriģējošu nosaukumu – Sardīņu fabrikas kultūras nams – ļaus ielūkoties mūzikas, kino, teātra, deju, mākslas un citu radošo darbu pasaulē. Noteikti apskati pilsētu no kāda no tajā esošajiem kalniem – ar pacēlāju vari uzbraukt Fleijena un Ulrikena kalnā, lai apskatītu Bergenu no augšas.

Meklēt aviobiļetes

Kā nokļūt Bergenā?

Uz Bergenu var doties vairākos veidots, tomēr lielākā daļa ceļotāju ērtības labad izvēlas aviotransportu. Rezervējot laikus, uz Bergenu iespējams iegādāties lētas aviobiļetes – Rīga – Bergena – Rīga no 30 EUR. Uz Bergenu no Rīgas lidostas iespējams iegādāties Wizz Air, Ryanair, airBaltic u.c. reisus – iegādājoties lētas aviobiļetes avio.lv, varēsi izvēlēties sev piemērotāko aviokompāniju un saņemt detalizētu informāciju par lidojumu.

Svarīgi

Ja plāno iegādāties aviobiļetes uz Bergenu, apdomā arī Bergenas atlaižu kartes iegādāšanos – tā nodrošinās atlaides muzeju apmeklējumam, apskates vietās, koncertos un sabiedriskajā transportā, tomēr atceries – tā neiekļauj sabiedrisko transportu no lidostas uz pilsētu un atpakaļ!

Fjordus vislabāk varēsi aplūkot no jūras puses – izmanto izdevību doties ekskursijā ar kuģīti! Pašu pilsētu vari apskatīt gan braucot ar tūristu autobusu, gan divriteni, gan vienkārši pastaigājoties.

Kur Bergenā apmesties un paēst?

Norvēģijā cenas ir salīdzinoši augstas – viesnīcas Bergenā ir visnotaļ dārgas. Tomēr Norvēģijā ir liels skaits kempingu – šeit vari laikus noīrēt mājiņu. Bergenā ir pieejami arī hosteļi – sarakstu ar apmešanāš vietām vari apskatīt šeit un šeit. Izdevīgāk paēst varēsi kādā no Bergenā esošajiem bistro, savukārt vietējo virtuvi vari nobaudīt kādā no pilsētā esošajiem zivju restorāniem.

Lēti lidojumi uz Bergenu

Lētas aviobiļetes Rīga – Bergena – Rīga

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinies ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvani: +371 67 284 818 vai raksti uz: info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinies ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemo avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaid garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem – paraksties avio.lv jaunumu saņemšanai!
Lai izdevies ceļojums!