”Mūžīgā pavasara sala”… un iemirdzās acis visiem, kuri zin, par ko iet runa. Jo šī vieta nevienu neatstāj vienaldzīgu. Tie, kuri vēl nav paspējuši iepazīties ar šo Atlantijas okeāna pērli, pievērsiet uzmanību – tagad ir īstais laiks plānot savu atpūtu. Laipni lūgti uz Tenerifi!

Aviobiļetes Rīga-Tenerife-Rīga

Tenerife – ir lielākā no Kanāriju salām. Tā ir pazīstama ar savu brīnišķīgo klimatu. Atrodoties vienā ģeogrāfiskajā platumā ar Sahāras tuksnesi, Tenerife lutina tūristus ar siltu laiku visa gada garumā – no 20°C ziemā un līdz 33°C vasarā. Pateicoties Atlantijas okeānam, klimats Tenerifes salā ir ļoti maigs – vasarā nav pārāk karsti.

Tenerife ir piemērota vieta aktīvās atpūtas cienītājiem, kuri ir gatavi apbraukt visu salu. Mēs ieteiksim apskatīt Teide vulkānu – augstāko Spānijas virsotni, nacionālo parku Teide, kur iespējams novērot visus 4 gadalaikus vienlaicīgi! Protams, apmeklēt galvaspilsētu – Santa-Krūz-de-Tenerife, piramīdas un Maska kanjonu.

Kā aizlidot uz Tenerifi?

No Rīgas var izdevīgi aizlidot uz Tenerifi, izmantojot zemo izmaksu aviokompānijas. Tiešo lidojumu no Rīgas uz Tenerifi nav, bet Avio.lv piedāvā savienojumus ar pārsēšanām ar budžeta aviokompāniju Ryanair.

Cenas lidojumiem Rīga-Tenerife-Rīga

Savienojumos Rīga-Tenerife-Rīga pārsēšanās parasti notiek Mančestrā, Londonā vai Briselē.
Nākamā lidojuma gaidīšana parasti ir no 6 līdz 22 stundām, atkarīgi no izvēlētiem datumiem un lidostām.
Uz Tenerifi Ryanair lido uz Sur Reina Sofia lidostu, kura atrodas salas dienvidos.

Aviobiļetes Rīga-Tenerife-Rīga..>>

Viesnīcas Tenerifes salā arī nav dārgas – no EUR 15,- diennaktī par divvietīgo istabu.

Viesnīcas Tenerifē..>>