Aviobiļetes Rīga-Londona-Rīga no EUR 47,-
Londona tiešām ir tuvu – tikai 2,5 stundas šķir Rīgu no šī tradīciju, iespēju un izklaižu centra.

Tiešie lidojumi Rīga-Londona-Rīga

Meklēt lētas aviobiļetes

Nepalaidiet garām arī pasākumus, kuri notiks Londonā šajā ziemas-pavasara sezonā:

No 1.februāra savu skata laukumu atvērs Eiropas augstākā celtne – The Shard. Skata laukums atrodas 309,6 metru augstumā. Jums būs iespēja nobaudīt labāko Londonas panorāmu.

15.02. – 19.02.
Londonas modes nedēļa.
Londona kopā ar Milānu, Parīzi un Ņujorku skaitās par modes galvaspilsētu. Modes skati parasti notiek divreiz gadā Somerset House, kur tiek demonstrētas pēdējās sezonas kolekcijas. Šajā laikā arī Londonas ielās notiek daudz interesantu lietu – iedzīvotāji staigā savādos tērpos, bet kafejnīcās, bāros un klubos tiek rīkoti dažādi stila pasākumi.

06.03. – 08.03.
Šajā laikā notiks Lielbritānijas alus festivāls, un savas durvis vērs pasaules lielākais pabs, kas atrodas Camden centrā. Viesiem tiks piedāvāti vairākie alus veidi, kurus varēs ne tikai pagaršot, bet arī iegādāties.

10.03. – 17.03.
Visi sporta cienītāji tiek aicināti izbaudīt krāšņāko ziemas sporta veidu Pasaules daiļslidošanas čempionātā.

21.04.
Visi valsts iedzīvotāji un viesi tiek aicināti kopā atzīmēt Karalienes Elizabetes II dzimšanas dienu ar lielgabalu šaušanu. Tas vienmēr izskatās iespaidīgi un aizraujoši.

21.04.
Sporta piekritēji ir laipni lūgti piedalīties Londonas maratonā. Katru gadu šajā dienā Londonas ielās skrien vairāk nekā 30 000 cilvēku. Šis maratons ir iekļauts lielāko starptautisko maratonu pieciniekā un tiek atzīts par lielāko labdarības pasākumu pasaulē.

23.04.
Šekspīra dzimšanas dienas svinības. Šajā dienā Londonas ielās, pilsētas teātros notiek dažādi pasākumi, – tērpu parādes, lugu inscenējumi, izstādes un tautas dejas.

Meklēt lētas aviobiļetes