Tiešie lidojumi uz Grieķiju, Itāliju un Spāniju

Zemo cenu aviokopanija Ryanair ir publicējusi 2014. gada vasaras sezonas lidojumu sarakstu. Tajā ietverti 1600 maršruti, un drīzumā tiks pievienoti vēl vairāki maršruti.
Īrijas zemo cenu aviokompānija piedāvā lidojumus uz 29 valstīm, tajā skaitā uz Grieķiju, Itāliju un Spāniju. Lietuvā aviokompānija Ryanair veic lidojumus no divām – Kauņas un Viļņas – lidostām. Pašlaik miljoniem vietu ir pieejamas par cenu sākot no 21 eiro. Ar šo gadu aviokompānija ir ieviesusi arī jaunus pakalpojumus, piemēram, konkrētas sēdvietas rezervēšana lidmašīnā un papildus rokas bagāžas pārvadāšanas iespēja.
Izmantojiet unikālo iespēju lēti aizceļot uz tāliem galamērķiem! Lūk, daži interesanti Ryanair tiešie lidojumi no Kauņas. Rezervējiet aviobiļetes laicīgi un par zemām cenām:
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Alikante (CENU KALENDĀRS)..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 2. aprīļa pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un svētdienās. Biļetes cena sākot no 88 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Palma de Maljorka (CENU KALENDĀRS)..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 1. aprīļa otrdienās un sestdienās. Biļetes cena sākot no 79 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Valleta, Malta (CENU KALENDĀRS) ..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 1. aprīļa otrdienās, ceturtdienās  un svētdienās. Biļetes cena sākot no 88 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Pafosa (Kipra) (CENU KALENDĀRS)..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 2. aprīļa trešdienās.. Biļetes cena sākot no 85 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Kosas sala (Grieķija) (CENU KALENDĀRS)..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 5. aprīļa pirmdienās un sestdienās. Biļetes cena sākot no 79 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Ryanair aviobiļetes Kauņa – Rodas sala (Grieķija) (CENU KALENDĀRS) ..>>, tiešais reiss. Lidojumi no 5. aprīļa sestdienās (maijā arī otrdienās). Biļetes cena sākot no 121 eiro, ieskaitot visus nodokļus un lidostas nodevas. Cenā ietilpst rokas bagāžas līdz 10kg pārvadāšana.
Pievērsiet uzmanību, ka datumi, kuros ir zemo cenu aviokompāniju lidojumi, kalendārā iezīmēti ar dzeltenu krāsu.