Lētas aviobiļetes Rīga – Faro – Rīga no 140 EUR – rezervējiet aviobiļetes uz slaveno Algarves reģionu Portugālē!

Faro pilsēta (Faru) ir populārs ceļamērķis saules tīkotājiem no Ziemeļeiropas – Portugāles dienvidu reģions Algarve (kurā atrodas šī pilsēta) ir saulainākā Portugāles daļa. Faro apkārtnē ir brīnišķīgas pludmales, silts laiks un saule spīd gandrīz visu gadu. Ziemā šajā reģionā ir apmēram +14°C un vasarā līdz +30°C.

Tiem ceļotājiem, kuriem nepietiek tikai ar sauli un ir vēlme uzzināt vairāk par vietējo kultūru, tradīcijām un vēsturi, Faro būs lielisks “atspēriena punkts”, jo iznomājot auto, jums rodas iespēja apceļot tuvākas un tālākas apskates vietas un pilsētas. Faro lidosta piedāvā lielu skaitu zemo cenu aviokompāniju, tāpēc iegādāties lētas aviobiļetes uz Faro ir ļoti vienkārši.

Lētas aviobiļetes Viļņa – Faro – Viļņa no 139 EUR*

Lētas aviobiļetes Kauņa – Faro – Kauņa no 200 EUR*

*Norādītā aviobiļešu cena ir aktuāla publikācijas brīdī un var mainīties. Vietu skaits ierobežots.

Kāpēc lidot uz Faro?

Faro ir pilsēta Algarves reģionā un tā administratīvais centrs. Šajā vietā pirmie uz dzīvi apmetās romieši, bet vēlāk Faro kļuva par mauru pārvaldīto teritoriju centru. Iespaidīgākās ēkas tika uzceltas pēc postošās 1755.gada zemestrīces, tāpēc mūsdienu Faro arhitektūra ir dažādu stilu un laikmetu kombinācija – vecpilsētas centrālajā daļā 13.gadsimta katedrāle atrodas pretī 18.gadsimta bīskapa pilij, bet baroka stila celtā Nossa Senhora do Carmo baznīca apbur ar tās grezno interjeru un apzeltīto altāru.

Lētas aviobiļetes

Šeit atrodas arī baisā, 1719.gadā izveidotā Capela dos Ossos – kapela, kas ir izveidota no tur dzīvojošo un apbedīto mūku kauliem. Pašā Vecpilsētas sirdī Largo da Se ir kluss laukums, kas apstādīts ar apelsīnu kokiem – vieta atpūtai un spēku papildināšanai! Faro pilsētas centrs ir pievilcīgs, turklāt viegli izstaigājams – atlikušo laiku varēsiet veltīt sev tīkamākajai brīvā laika pavadīšanas iespējai.

Faro apkārtnē varēsiet nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem (kā jau piejūras pilsētā – sērfošana, buru sports un niršana ir tikai dažas no iespējām) un makšķerēšanu. Populāri ir arī izbraukumi ar kuģi, jo no ostas kuģi dodas gan uz rietumiem – Lagosu, gan uz austrumiem – Karvojeiro.

Lētas aviobiļetes Viļņa – Faro – Viļņa

Lētas aviobiļetes Kauņa – Faro – Kauņa

Faro lidosta ir orientēta uz zemo cenu aviokompānijām, lai gan tā ir otrā lielākā lidosta Portugālē. Pēc tās atvēršanas 20. gs. 60. gados, Algarvē necerētā ātrumā uzplauka tūrisma industrija, jaunā lidosta bija kā veiksmes stāsts šim reģionam un arī pašai pilsētai. Rezervējiet lētas aviobiļetes uz Faro un pavadiet neaizmirstamas brīvdienas Portugāles dienvidos par izdevīgu cenu!

Lētas aviobiļetes uz Faro

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties lētas aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz info@avio.lv. Esam pieejami 7 dienas nedēļā – sazinieties ar e-pasta vai tālruņa palīdzību, kā arī apciemojiet Avio.lv biroju Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Nepalaidiet garām iespēju uzzināt par citiem izdevīgiem piedāvājumiem -parakstieties avio.lv jaunumu saņemšanai!