Zemo cenu aviokompānija Wizz Air paziņoja par 7 jaunu reisu atklāšanu – 2017. gadā tiks uzsākti lidojumi no Varšavas uz Viļņu, Nicu, Lionu, Kijevu, Bratislavu un Buharestu.

Lētas aviobiļetes

Lidojumus uz Bratislavu, Buharestu (4 reisi nedēļā) un Lionu (2 lidojumi nedēļā) aviokompānija sāks piedāvāt no 2017. g. 30. jūnija, no 1. jūlija pasažieriem tiks piedāvāti lēti lidojumi uz Nicu (3 reisi nedēļa) un Kijevu (4 reizes nedēļā). 2 jūlijā tiks atvērts maršruts uz Lameciju (Lamezia Terme; 2 lidojumi nedēļā) un no 18. septembra būs pieejami lidojumi uz Viļņu. Lidojumi no Varšavas uz Viļņu / no Viļņas uz Varšavu tiks veikti 4 reizes nedēļā.

Kā arī..

  • 19. oktobrī Wizz Air paziņoja par lidojumu uzsākšanu uz Santanderu (Spānija). Lidojumus uz Santanderu no Varšavas paredzēts uzsākt 2017. gada 31. martā
  • Wizz Air atklās bāzi Kišiņevas starptautiskajā lidostā (Moldovā). Zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air piedāvā tiešos lidojumus no Kišiņevas uz Milānu, Venēciju, Romu (lidostas ), Boloņu, Barselonu, Londonu un Berlīni. Reisi no Kišiņevas uz Barselonu un Berlīni tiks uzsākti 2017. martā (2 reisi nedēļā).
  • Aviokompānija Wizz Air plāno uzsākt lidojumus no Kijevas uz Bratislavu (Slovākija) / no Bratislavas uz Kijevu. Pirmais lidojums paredzēts 17. decembrī (2 lidojumi nedēļā, otrdienās un sestdienās).

pirkt aviobiļetes