Boloņa ir pilsēta Itālijas ziemeļos starp Po upi un Apenīniem. Emīlijas-Romanjas galvaspilsēta un Boloņas provinces centrs.

Lētas aviobiļetes

Boloņa ir slavena ar 1158. gadā dibināto universitāti, kura tiek uzskatīta par vecāko Rietumu pasaulē. Universitātē mācījušies daudzi viduslaiku ievērojamākie prāti (Dante, Petrarka, Tomass Bekets, Roterdamas Erasms, Koperniks kā daži no viņiem). Arī mūsdienās universitāte tiek uzskatīta par vienu no labākajām Eiropā un tajā mācās apmēram 100 000 studentu.

Boloņas lidosta

Boloņas Guglielmo Marconi lidosta (lidostas kods: BLQ) atrodas apmēram 6 km attālumā no pilsētas centra. Lidosta Bologna Guglielmo Marconi ir 7. lielākā lidosta Itālijā.

Adrese: Via del Triumvirato, 84, 40132 Bologna, Itālija
Kods: BLQ
Augstums virs jūras līmeņa: 37 m
Tālruņa numurs: +39 051 647 9615
Province: Boloņas province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Boloņu?

Avio.lv piedāvā lētas aviobiļetes uz Boloņu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet lidojumus uz šo skaistu pilsētu, ievadot aviobiļešu meklētājā “BLQ” vai “Boloņa” laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Itāliju