Florence ir pilsēta Itālijas ziemeļdaļā, Toskānā pie Arno upes, Toskānas administratīvais centrs un Florences provinces centrs.

Lētas aviobiļetes uz Itāliju

Pilsēta bija viens no ievērojamākajiem vēlo viduslaiku Eiropas tirdzniecības un kultūras centriem. Florence tiek uzskatīta par galveno renesanses izcelsmes vietu un centru. Daudzus gadsimtus pilsētu un apkārtni pārvaldīja Mediči ģimene.

Florencē daudzu ievērojamu renesanses darbinieku vidū darbojušies – Dante Aligjēri, Džoto, Džovanni Bokačo, Mikelandželo Buonaroti, Leonardo da Vinči, Sandro Botičelli, Džirolamo Savonarola, Nikolo Makjavelli, Rafaels.

Florencē atrodas viens no ievērojamākajiem mākslas muzejiem pasaulē – Ufici galerija. Pilsētas pārbagātība ar mākslas pieminekļiem radījusi jēdzienu Stendāla sindroms. Florence tiek uzskatīta par itāliešu literārās valodas rašanās vietu.

Florences lidosta

Florences lidosta Peterola jeb Aeroporto di Firenze-Peretola (lidostas kods: FLR) atrodas 4 km attālumā no pilsētas centra. Lidosta apkalpo vairākus Vueling aviokompānijas reisus.

Adrese: Via del Termine, 11, 50127 Firenze, Itālija
Kods: FLR
Augstums virs jūras līmeņa: 44 m
Province: Florences province
Tālruņa numurs: +39 055 30615

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Florenci?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Toskānu, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Florences lidostu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “FLR” vai “Florence” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Itāliju