Roma ir lieliska izvēle romantiskam ceļojumam. Šī pilsēta ir spējīga iekarot jebkura sirdi un liek iemīlēties sevī pat visizvēlīgākos ceļotājus!

Lētas aviobiļetes Rīga – Roma no 70 EUR
(zemo cenu kalendārs vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes Viļņa – Roma no 30 EUR
(zemo cenu kalendārs vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Izbaudiet savu uzturēšanos Romā, pavadot laiku kā vietējie. Dodieties pastaigā pa Aventīna kalna apelsīnu dārzu, no kura paveras lielisks skats uz pilsētu – tā ir viena no romantiskākajām vietām Romā. Ieejiet kādā Trattoria un patīkamā gaisotnē nogaršojiet gardus ēdienus ar glāzi mājas vīna.

Lēti lidojumi uz Romu

Par Romas simbolu tiek uzskatīts Kapitolija vilks – bronzas statuja, kas attēlo leģendāro vilceni, kura zīda dvīņus Romulu un Remu. Tāpat arī Kolizejs jeb Flāvija amfiteātris – senās Romas lielākais amfiteātris, kas 2007. gadā iekļauts modernās Pasaules septiņu brīnumu sarakstā (turklāt tas ir vienīgais Eiropā), kā arī Sv. Pētera bazilika Vatikānā, kura simbolizē kristietību.

Aviobiļetes uz Romu

Netālu no Kolizeja atrodas arī pati senākā Romas daļa – Forums, kas ļauj iejusties Senās Romas atmosfērā un apjaust tās kādreizējo varenību.

Lētas aviobiļetes Rīga – Roma – Rīga no 117 EUR

Lētas aviobiļetes Viļņa – Roma – Viļņa no 70 EUR

Protams, atrodoties Romā, neiztikt bez “visu dievu tempļa” – Panteona. Ne mazāk interesants būs slaveno laukumu – Campo de’ Fiori (burtiski tulkojot – “ziedu lauks”) un San Pietro – apmeklējums. Šie laukumi atrodas pasaulē mazākajā valstī – Vatikānā. San Pietro laukumā atrodas slavenā Svētā Pētera bazilika.

Roma, kas ir katoliskās ticības sirds, ir vienīgā pilsēta pasaulē, kurā atrodas neatkarīga valsts – Vatikāna anklāvs. Vairāk kā 16% pasaules kultūras bagātību atrodas Romā, turklāt 70% – visā Itālijā.
Aviobiļetes uz Romu

Ar vairāk kā 52 000 hektāru agrikultūras zemes Roma tiek uzskatīta par Eiropas zaļāko pilsētu. Noteikti ir vērts apmeklēt tās publiskos parkus, dārzus un apstādījumus, pastaigāties gar Tibras upes krastiem, kuru senie romieši godāja kā dievu.

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Itāliju