Dodieties uz Trapāni un sajūtiet slaveno Sicīlijas viesmīlību! Vienalga, vai Jūs dodaties uz greznas viesnīcas dārgo restorānu vai nelielu ģimenes restorānu, Jūs vienmēr tiksiet laipni sagaidīti, bet sicīliešu virtuves bagātība patīkami pārsteigs Jūs.

Lētas aviobiļetes uz Sicīliju

Itālijas sala Sicīlija – ideāla vieta romantiskam ceļojumam divatā!

Sicīlijā ir viss, ko sirds vēlas – silts un dzidrs ūdens, mierīga atmosfēra, neskaitāmas noslēgtas pludmales, mājīgi līči un, protams, fantastiski saulrieti!

Tiešie lidojumi uz Trapāni ar Ryanair

Tiešos lidojumus uz Trapāni no Kauņas (Lietuva) nodrošina zemo cenu aviopārvadātājs Ryanair.

Birgi-Trapani lidosta

Vincenzo Florio lidosta (lidostas kods: TPS) jeb vienkārši Trapāni lidosta ir viena no piecām Sicīlijas lidostām. Lidosta atrodas starp Trapāni un Marsala pilsētām.

Adrese: 91020 Birgi, Trapani Trapāni province, Itālija
Kods: TPS
Augstums virs jūras līmeņa: 7 m
Tālruņa numurs: +39 0923 610111
Province: Trapāni province

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Trapāni?

Avio.lv lapā Jūs varat atrast lētākās aviobiļetes uz Sicīliju, kā arī izvēlēties labākos lidojumu variantus uz Trapani – Birgi lidostu. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet aviobiļetes, ievadot “TPS” vai “Trapāni” meklētāja laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Itāliju