Amsterdama ir Nīderlandes galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Vasara ir labākais periods, kad apmeklēt Amsterdamu.

Lētas aviobiļetes

Ko darīt Amsterdamā?

  • Piebiedroties vietējiem iedzīvotājiem ar viņu sporta dzīves veidu un iznomāt velosipēdu, ar kuru varēs izpētīt visas šauras pilsētas ielas.
  • Apskatīt pilsētu ne tikai ar velosipēdu, bet arī laivā pa Amsterdamas kanāliem. Pilsēta no ūdens puses var likties vēl pievilcīgāka, turklāt ir interesanti novērot, kā šīs laivas savā starpā regulē satiksmi pa šiem ūdens ceļiem.
  • Izbaudīt holandiešu glezniecību: apmeklēt Van Goga muzeju, Rejksmuseum un Rembranta muzeju.
  • Pagaršot īsto holandes sieru un vietēju delikatesi – siļķi, kura ir garšīgākā nekā jebkur.
  • Pastaigājieties arī Sarkano lukturu kvartālā – diezgan neparasti un interesanti.
  • Apmeklējiet pasaulslavenus modes veikalus Pieter Comelisz Hoofstraat ielā. Ja vēlāties kaut ko pieejamāko, dodieties uz centrālo tirdzniecības ielu Kalverstraat.
  • Ja Amsterdamā esiet vairākas dienas, noteikti apmeklējiet arī tuvākās pilsētas – Haāgu, Utrehti, Roterdamu, kā arī, protams, aizbrauciet uz ziedu dārzu Keukenhof, kur jūs ieraudzīsiet ar savām acīm holandes lepnumu – tulpes.

Amsterdamas lidosta

Amsterdamas lidosta Shiphola (lidostas kods: AMS) atrodas 9 km uz dienvidrietumiem no pilsētas.  Tā ir piektā noslogotākā lidosta Eiropā. Amsterdamas lidosta Shiphola ir aviokompānijas KLM bāzeslidosta.

Adrese: Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Nīderlande
Kods: AMS
Augstums virs jūras līmeņa: -3 m
Province: Ziemeļholande
Tālruņa numurs: +31 20 794 0800

Kā atrast lētas aviobiļetes uz Amsterdamu?

Avio.lv piedāvā biļetes uz Amsterdamu. Tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu piedāvā aviokompānija airBaltic. Rezervējiet biļetes uzreiz, apmaksu var veikt ar vienu no 4 apmaksas metodēm arī pēc rezervācijas veikšanas. Meklējiet lidojumus uz Nīderlandes galvaspilsētu, ievadot aviobiļešu meklētājā “AMS” vai “Amsterdama” laukā “Ielidošanas pilsētā”.

Gadījumā, ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai konsultācija, droši sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67284818 vai info@avio.lv

Saistītie raksti:

Aviobiļetes uz Nīderlandi