Avio.lv ir viens no populārākajiem aviobiļešu, viesnīcu un ceļojumu online-rezervācijas portāliem Latvijā. Katru dienu portālu avio.lv apmeklē vairāki tūkstoši klientu no visas pasaules.

Izplānojiet savu ceļojumu neizejot no mājas un netērējot laiku!

Iespaidīga aviokompāniju izvēle un neierobežotas iespējas rezervēt viesnīcas visā pasaulē. To visu atvieglos ērti pielietojama un viegli apgūstama meklēšanas sistēma. Apmeklējot portālu avio.lv vienmēr būsiet informēti par Jūsu izvēlētā virziena cenu izmaiņām un varēsiet pārliecināties par to, ka ik dienas Jums tiek piedāvāti paši optimālākie varianti.

Profesionālā rezervēšanas sistēma Jūsu mājās

Avio.lv rezervēšanas sistēmas pamatā ir profesionālā rezervēšanas sistēma GALILEO, kuru operātori izmanto tūrisma aģentūrā, kad veic Jums rezervācijas. Tas nozīmē, ka Jūs saņemsiet tieši tādus pašus rezultātus, kā no profesionāla operātora.

Neticami liels aviokompāniju un piedāvājumu skaits!

Avio.lv ir Starptautiskās Aviopārvadātāju asociācijas loceklis. Tas dod mums iespēju pārdot praktiski jebkuru aviokompāniju aviobiļetes uz jebkuru pasaules valsti.

Pārliecinieties, cik vienkārša un ērta ir labāko variantu meklēšana, cik ātri ir iespējams veikt rezervāciju!

Nepārmaksājiet!

Tas, ka Jūs paši atrodiet nepieciešamo variantu, dod mums iespēju samazināt cenas uz mūsu pakalpojumu maksu.

Ērti rezervēt aviobiļetes internetā

Meklējiet labākos variantus un rezervējiet aviobiļetes Jums vēlamajā dienā un laikā, 24 h diennaktī, neizejot no mājām vai biroja. Avio.lv rezervēšanas sistēmā ir izslēgts cilvēciksais faktors, tādēļ Jūs vienmēr saņemsiet informāciju un aktuālas cenas.

Nestāviet rindās, netērējiet laiku nogurdinošai staigāšanai uz aviokompāniju birojiem.

Ērti norēķināties!

Jūs variet rezervēt aviobiļeti, nemaksājot par to uzreiz. Jums vēl ir laiks galējā lēmuma pieņemšanai un, ja Jūs pārdomāsiet, tad ir iespēja bezmaksas atteikties no rezervētās aviobiļetes. Apmaksāt aviobiļeti var skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu vai ar jebkuru norēķinu karti. Kā arī Jūs variet apmaksāt piegādes maksu; piegāde tiks veikta nākamajā darba dienā.

Saņemiet papildus informāciju!

Mēs strādājam 7 dienas nedēļā no agra rīta līdz vēlam vakaram. Zvaniet pa tālruni 67 284 818, mēs atbildēsim uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.