Avio.lv piedāvā vairākas sadarbības iespējas tūrisma aģentūrām un tūrisma mājas lapu vai blogu īpašniekiem.

Mēs piedāvājam:

1. Mūsdienīgu aviobiļešu (regulāro un zemo izmaksu aviokompāniju) meklēšanas sistēmu, viesnīcu un zemo izmaksu ceļojumu (pludmales tūres) sistēmu. Izveidojam subaģenta sistēmu, kuru pēc tam var izvietot partneru mājas lapā kā iframe. Affiliate partneris saņem komisiju par katru pārdoto aviobiļeti/viesnīcu/tūri. Sistēma darbojas uz Amadeus un Travelport bāzes, kā arī tajā ir iekļauti zemo izmaksu aviokompāniju lidojumi. Sistēmas uzstādīšana ir bez maksas, tiek uzstādīta 1-2 dienu laikā no pieteikuma brīža. Sistēmas lietošana arī ir bez maksas.

2. Zvanu centra pakalpojumi (latviešu, krievu un angļu valodā). Mēs sniegsim Jūsu klientiem visu ceļojumam nepieciešamo informāciju, piereģistrēsim reisam, palīdzēsim nestandarta situācijās.

3. Lojalitātes klienta kods. Šis sadarbības veids varētu būt interesants mazajām tūrisma aģentūrām, kuras rezervē aviobiļetes nelielos daudzumos saviem klientiem. Meklējiet un rezervējiet aviobiļetes mūsu mājas lapā www.avio.lv, ievadiet atlaides kodu pirms rezervācijas apstiprināšanas un saņemiet speciālo cenu. Klienta kodu var saņemt bez maksas.

Sīkāka informācija pa epastu: info@avio.lv