Lielisks piedāvājums! Tiešie lidojumi no Viļņas uz Kutaisi (Gruzija) – no 29 EUR!

Kādas asociācijas Jums rodas, domājot par Gruziju? Varbūt pārklāti arbieziem mežiem kalni? Vai senas baznīcas un klosteri? Iespējams, gleznainas ielejas un slavenais gruzīnu vīns? Tas viss gaida Jūs Gruzijā!

Aviobiļetes Viļņa – Kutaisi no 29 EUR

Aviobiļetes Viļņa – Kutaisi – Viļņa (turp-atpakaļ)

Izmantojiet iespēju lidot lēti uz Gruziju no Viļņas un atklājiet šo brīnišķīgo valsti, kur laiks plūst lēni, bet cilvēki ir sirsnīgi un viesmīlīgi.

Aviobiļetes uz Jūsu datumiem

 

Ko apskatīt Kutaisi?

Neskatoties uz to, ka Kutaisi ir neliela pilsēta, tajā atrodas liels skaits vēsturisku apskates vietu. Galvenais tūristu piesaistes objekts ir Bagrata templis, kurš tika uzcelts karaļa Bagrata valdīšanas laikā 10.-11. gadsimtā. Templis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un atrodas augstākajā Kutaisi pilsētas punktā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu.

Ne mazāk nozīmīgs kultūrvēsturisks objekts ir Gelati klostera komplekss, kuru 1106. gadā nodibināja karalis Dāvids IV Celtnieks. Gelati klosteris ir viens no Gruzijas garīguma centriem, kas līdz ar Bagrata templi 1994. gadā tika iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Netālu no Gelati klostera atrodas vēl viens ieverības cienīgs objekts – Mocameta klosteris (jeb sv. Dāvida un Konstantīna klosteris).

Izdevīgais starptautiskās lidostas ģeogrāfiskais izvietojums

Kutaisi starptautiskajai lidostai ir ļoti ērts ģeogrāfiskais izvietojums. No Kutaisi Jūs vienlīdz ērti varat nokļūt arī uz citām tūristu iecienītām pilsētām Gruzijā – piemēram, uz kūrortpilsētu Batumi pie Melnās jūras vai uz valsts galvaspilsētu – Tbilisi (180 kilometri no Kutaisi).

Akcijas noteikumi:

  • Piedāvājums ir spēkā kamēr ir pieejamas lētas aviobiļetes. Vietu skaits ierobežots.
  • Cena ir noradīta lidojumam turp-atpakaļ;
  • Cenā ir iekļauta rokas bagāža (līdz 10 Kg);

Meklēt lētas aviobiļetes

Lētas Wizzair aviobiļetes