Karstās cenas! Aviobiļetes uz Telavivu no Rīgas – no 29 EUR!

Aviobiļetes Rīga – Telaviva no 29 EUR

Aviobiļetes Rīga – Telaviva – Rīga (turp-atpakaļ)

Zemo cenu aviokompānijas piedāvā lidojumus no Rīgas uz Telavivu ( lidostas kods – TLV) 2 reizes nedēļā (pirmdienās un piektdienās; plkst. 06:10 – 10:20).

No Telavivas uz Rīgu reisi tiek veikti pirmdienās un piektdienās (plkst. 11:10 – 15:25).

Lidojumu kalendārs

Ko apskatīt Telavivā?

Telaviva ir otra lielākā pilsēta Izraēlā ar 405 000 iedzīvotājiem. Tā ir vismodernākā pilsēta valstī, un piesaista tūristus no visas pasaules, pateicoties neatkārtojamam dzīves ritmam – šeit dzīve sit augstu vilni visa gada garumā!

Tāpat kā Rīga ir slavena ar savu jūgendstila dažādību, Telaviva tiek uzskatīta par Bauhaus stila centru. Lielpilsēta atrodas Vidusjūras krastā un ir perfekta vieta atpūtai. Bet vakaros milzīgs skaits restorānu, bāru un naktsklubu jebkurai gaumei neļaus Jums garlaikot!

Telaviva ir tūristiem draudzīga pilsēta. Jūs bez problēmām atradīsiet sev naktsmītni sākot ar budžeta hosteļiem un beidzot ar piecu zvaigžņu viesnīcām. Lielākā daļa no viesnīcām atrodas pilsētas centrā vai gar pludmali. Atrast viesnīcu Jūs varat šeit.

Aviobiļetes uz Jūsu datumiem

Atgādinām, ka aviobiļetes uz Telavivu no Rīgas piedāvā arī airBaltic. airBaltic veic lidojumus no Rīgas uz Telavivu 3 reizes nedēļā (otrdienās, ceturtdienās un sestdienās).

Informācija pasažieriem!
Lūdzu, ņemiet vērā, ka sākot ar 2015. gada 1. jūniju, drošības procedūru veikšanai Telavivas lidostā tiks pielaisti vienīgi tie pasažieri, kas jau reģistrējušies lidojumam un var uzrādīt derīgu iekāpšanas karti.

Akcijas noteikumi:

  • Piedāvājums ir spēkā kamēr ir pieejamas lētas aviobiļetes. Vietu skaits ierobežots.
  • Cena ir noradīta lidojumam turp-atpakaļ;
  • Cenā ir iekļauta rokas bagāža (līdz 10 Kg);

Meklēt lētas aviobiļetes

Aviobiļetes uz Telavivu