Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

Aeroflot Aviobiļetes

Aviokompānija Aeroflot jeb Aeroflot Russian Airlines ir Krievijas nacionālā lidsabiedrība un valsts lielākā aviokompānija. Parasti lidsabiedrība tiek saukta par Aeroflot (Аэрофлот). Aviokompānija tika nodibināta 1923. gadā un ir viena no vecākajām aviosabiedrībām pasaulē. Saviem klientiem Aeroflot piedāvā iekšzemes un starptautiskos reisus galvenokārt no Maskavas Šeremetjevo starptautiskās lidostas, tai skaitā lidojumus uz Rīgu. Aeroflot Russian Airlines ir SkyTeam aviopārvadātāju alianses biedrs.

Kāpēc izvēlēties lidojumus ar Aeroflot?

Lidojumi ar Aeroflot ir lieliska izvēle visiem, kuriem ir svarīgs komforts. Aviokompānija piedāvā augstas klases servisu, kas padara pārlidojumus patīkamus un ērtus. Lidojuma laikā Aeroflot pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas ēdināšana (atkarībā no galamērķa, izlidošanas laika un lidojuma ilguma, pasažieriem tiek piedāvātas karstās brokastis, pusdienas vai uzkodas). Turklāt lidojuma laikā, Jūs varat izvēlēties karstos un aukstos dzērienus jebkurai gaumei!

Aeroflot akcijas

Aeroflot aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Aeroflot aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Aeroflot aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Bagāžas pārvadāšana Aeroflot reisos

Rokas bagāžas pārvadāšana

Ekonomiskās klases lidojumi – 1 bagāžas vienība līdz 10 kg (bagāžas gabarīti triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 115 cm)

Biznesa klases lidojumi – 1 bagāžas vienība līdz 15 kg (triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 115 cm)

Nododamās bagāžas pārvadāšana

Ekonomiskā klase – 1 bagāžas vienība līdz 23 kg (triju dimensiju summa 158 cm)

NB! Ja Jums ir nepieciešams pārvadāt vairāk bagāžas, Jūs varat izvēlēties citu tarifa grupu, palielinot bagāžas vienību skaitu un pārvadājamo kg skaitu. Vairāk informācijas par Aeroflot tarifa grupām uzziniet, sazinoties ar Avio.lv konsultantiem.

Bērniem no 2 līdz 12 gadiem ir noteikta tāda pati bagāžas norma kā pieaugušajiem.

Pasažieriem ar zīdaiņiem līdz 2 gadiem (neieņemot atsevišķu vietu) ir atļauts bezmaksas pārvadāt 1 bagāžas vienību līdz 10 kg (triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 158 cm).

Biznesa klases pasažieriem, lidojot uz visiem galamērķiem – 2 bagāžas vienības līdz 32 kg (triju dimensiju summa nedrīkst pārsniegt 158 cm).

NB! savu bezmaksas nododamas bagāžas vienību var izmantot nestandarta bagāžas transportēšanai (slēpes, ritenis, snovborda dēlis, vindsērfinga dēlis utt.)

Uzzināt detalizētu informāciju, kā arī nopirkt bagāžu Jūs varat sadaļā – Informācija par bagāžu.

Reģistrācija Aeroflot lidojumam

Bezmaksas reģistrēties Aeroflot lidojumam var internetā (ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu). Reģistrācija tiešsaistē sākās 24 stundām pirms un beidzās pusotru stundu pirms plānotā izlidošanas laika.

Avio.lv klientiem reģistrācija lidojumam ir bezmaksas pakalpojums. Instrukcija ar informāciju par reģistrēšanos lidojumam tiek automātiski nosūtīta uz e-pastu uzreiz pēc aviobiļešu apmaksas. Ja Jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, aizpildiet formu sadaļā – Reģistrācija lidojumam.

 

Uzziniet vairāk par citām aviokompānijām.