Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

aeroflot-header2-1024x121

Aviokompānija Aeroflot jeb Aeroflot Russian Airlines ir Krievijas nacionālā lidsabiedrība un valsts lielākā aviokompānija. Parasti lidsabiedrība tiek saukta par Aeroflot (Аэрофлот). Aviokompānija tika nodibināta 1923. gadā un ir viena no vecākajām aviosabiedrībām pasaulē. Saviem klientiem Aeroflot piedāvā iekšzemes un starptautiskos reisus galvenokārt no Maskavas Šeremetjevo starptautiskās lidostas, tai skaitā lidojumus uz Rīgu. Aeroflot Russian Airlines ir SkyTeam aviopārvadātāju alianses biedrs.

Lidojumi ar Aeroflot ir lieliska izvēle visiem, kuriem ir svarīgs komforts. Aviokompānija piedāvā augstas klases servisu, kas padara pārlidojumus patīkamus un ērtus. Lidojuma laikā Aeroflot pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas ēdināšana (atkarībā no galamērķa, izlidošanas laika un lidojuma ilguma, pasažieriem tiek piedāvātas karstās brokastis, pusdienas vai uzkodas). Turklāt lidojuma laikā, Jūs varat izvēlēties karstos un aukstos dzērienus jebkurai gaumei!


Aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Aeroflot aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Aeroflot biļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas Aeroflot aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža.

Aeroflot nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties līdz 2 vienībām. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini Aeroflot reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Aeroflot bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.

Aeroflot akcijas