Pieaugušieno 12
Bērnino 0-12
Zīdaiņi0-24

ryanair-header2-1024x121Ryanair biļetes – iegādājieties aviobiļetes jau tagad, izvēlaties sev tīkamu piedāvājumu!

 

Ja jūs nopirkāt aviobiļeti vietnē Ryanair.com un Jums ir vajadzīga palīdzība sakarā ar naudas atgriešanu un reisu pārcelšanu uz citiem datumiem, lūgums aizpildīt šo formu. Pakalpojuma maksa ir 20 eiro.

Lūgums aizpildīt Ryanair naudas atgriešanas formu


Ryanair ir viena no Eiropas lielākajām zemo cenu aviokompānijām. Aviokompānija Latvijā ir iecienīta, galvenokārt, pateicoties lēto lidojumu piedāvājumam, kā arī plašam galamērķu klāstam. Lidojumi ar Ryanair ir laba izvēle visiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Ļoti bieži biļetes maksā lētāk, nekā citu aviokompāniju biļetes. Aviokompānija piedāvā lētus lidojumus no Rīgas uz Beļģiju, Vāciju, Īriju, Itāliju, Norvēģiju un Lielbritāniju (Angliju un Skotiju). Ryanair Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.


Aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

ryanair

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas Ryanair aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža. Jums ir iespēja paņem otru standarta bagāžu, šis pakalpojums ir maksas.

Ryanair nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties līdz pat 3 vienībām. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini Ryanair reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Ryanair bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.


Ryanair grupu rezervācija – Vai jūs ceļojat kopā ar 15 un vairāk cilvēku grupu? Mūsu ekspertu komanda vienmēr gatava, lai konsultētu labākās ceļošanas iespējas dažādiem grupas braucieniem. Sākot ar korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar skolas un sporta braucieniem, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jums ir jāaizpilda aviobiļešu grupu rezervācijas forma.


Latvijā otrā populārākā aviokompānija, kura pārdod lētas aviobiļetes, ir Wizzair. Tā kā bieži vien galamērķi šīm aviokompānijām nesakrīt, iesakām salīdzināt lidojumus ar Wizzair aviokompāniju. Meklējiet lētas aviobiļetes un salīdziniet ar visām aviokompānijām.