Wizz Air aviobiļetes

Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

wizair-logo

 

 

Wizz Air ir viena no lielākajām zemo cenu aviokompānijām Eiropā. Lidsabiedrība Wizz Air Latvijā ir iecienīta, galvenokārt, pateicoties lēto lidojumu piedāvājumiem, kā arī plašam galamērķu klāstam. Lidot ar Wizz Air ir laba izvēle visiem tiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Bieži Wizz Air aviobiļetes maksā lētāk, nekā citu lidsabiedrību aviobiļetes. Aviokompānija piedāvā lētus lidojumus no Rīgas uz Barselonu (El Prat lidostu, Spānija); Londonu (Lutona), Liverpūli, Donkasteru / Šefildu (Anglija); Dortmundi (Vācija); Eindhovenu, Māstrihtu / Āhenu (Nīderlande); Oslo, BergenuStavangeru (Norvēģija), Telavivu (Izraēla). Wizz Air Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.


Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Wizz Air aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Wizz Air aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Flag_of_Hungary-300x150

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas Wizzair aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža. Ar prioritāro iekāpšanu Jūs varat paņemt divas rokas bagāžas.

Wizzair nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties līdz pat 6 vienībām. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini Wizzair reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā Wizzair bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.


Wizzair grupu rezervācija – Vai jūs ceļojat kopā ar 11 un vairāk cilvēku grupu? Mūsu ekspertu komanda vienmēr gatava, lai konsultētu labākās ceļošanas iespējas dažādiem grupas braucieniem. Sākot ar korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar skolas un sporta braucieniem, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jums ir jāaizpilda aviobiļešu grupu rezervācijas forma.


Avio.lv ir oficiālais partneris ne tikai Wizzair, bet arī citām aviokompānijām Latvijā. Meklējiet lētas aviobiļetes un salīdziniet ar visām aviokompānijām. Meklēt Ryanair lētas aviobiļetes.


wizzair atlaide

Wizzair rudens atlaides

20 % atlaide lidojumiem uz Apvienoto Karalisti un no tās. Ceļošanai rudenī ir daudz priekšrocību, ne tikai izvairīšanās no cilvēku
Aviobiļetes uz Telavivu
Last minute!

Aviobiļetes uz Telavivu no 29 EUR

Karstās cenas! Aviobiļetes uz Telavivu no Rīgas - no 29 EUR! Aviobiļetes Rīga - Telaviva no 29 EUR Aviobiļetes Rīga - Telaviva - Rīga (turp-atpakaļ) Zemo

Lēti lidojumi uz Larnaku no Viļņas

Aviobiļetes turp-atpakaļ Viļņa - Larnaka - Viļņa tikai 89 EUR!
francija
Last minute!

Tiešais lidojums uz Nicu no Viļņas

Aviobiļetes Viļņa - Nica - Viļņa tikai 69 EUR!

 

Komentāri

Uzdot jautājumu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.