Wizz Air aviobiļetes

Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

wizair-logo

 

 

Wizz Air ir viena no lielākajām zemo cenu aviokompānijām Eiropā. Lidsabiedrība Wizz Air Latvijā ir iecienīta, galvenokārt, pateicoties lēto lidojumu piedāvājumiem, kā arī plašam galamērķu klāstam. Lidot ar Wizz Air ir laba izvēle visiem tiem, kuriem ir svarīga kvalitāte, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Bieži Wizz Air aviobiļetes maksā lētāk, nekā citu lidsabiedrību aviobiļetes. Aviokompānija piedāvā lētus lidojumus no Rīgas uz Barselonu (El Prat lidostu, Spānija); Londonu (Lutona), Liverpūli, Donkasteru / Šefildu (Anglija); Dortmundi (Vācija); Eindhovenu, Māstrihtu / Āhenu (Nīderlande); Oslo, BergenuStavangeru (Norvēģija), Telavivu (Izraēla). Wizz Air Latvijā veic lidojumus no Rīgas lidostas / uz Rīgas lidostu.


Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Wizz Air aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Wizz Air aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Flag_of_Hungary-300x150


Wizzair grupu rezervācija – Vai jūs ceļojat kopā ar 11 un vairāk cilvēku grupu? Mūsu ekspertu komanda vienmēr gatava, lai konsultētu labākās ceļošanas iespējas dažādiem grupas braucieniem. Sākot ar korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar skolas un sporta braucieniem, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jums ir jāaizpilda aviobiļešu grupu rezervācijas forma.


Avio.lv ir oficiālais partneris ne tikai Wizzair, bet arī citām aviokompānijām Latvijā. Meklējiet lētas aviobiļetes un salīdziniet ar visām aviokompānijām. Meklēt Ryanair lētas aviobiļetes.