Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

Turkish Airlines aviobiļetes

Turkish Airlines ir laba izvēle visiem, kuriem ir svarīgs komforts, bet kuri nevēlās pārmaksāt. Ļoti bieži Turkish Airlines aviobiļetes maksā lētāk, nekā citu mums ierastu aviokompāniju biļetes.

Pēc Skytrax pētījumiem Turkish Airlines ir atzīta par Eiropas labāko aviokompāniju. Aviokompānija ir slavena ar augstu pakalpojumu kvalitāti, komfortu, bezmaksas ēdināšanu lidojuma laikā, pieļaujamo bezmaksas reģistrējamo bagāžu līdz pat 40 kg.

Lidsabiedrība Turkish Airlines ir Pasaules lielākās aviokompāniju alianses Star Alliance biedrs un ir viena no visstraujāk augošajām aviokompānijām. Tiešos lidojumus no Rīgas uz Stambulu (kā arī no Stambulas uz Rīgu lidsabiedrība Turkish Airlines veic katru dienu). Pašlaik aviokompānija piedāvā  lidojumus uz vairāk nekā 265 galamērķiem 117 valstīs, pie tām, jaunu galamērķu skaits nemitīgi pieaug. Rezervējiet Turkish Airlines aviobiļetes ekonomiskās klases aviobiļetes tiešsaistē Avio.lv lapā, bet komforta vai biznesa klases biļetes rezervējiet, sazinoties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67 284 818 vai nosūtot e-pastu uz info@avio.lv

Ekonomiskās klases biļetes cenā ietilpst:

30 kg nododamā bagāža
8 kg rokas bagāža
ēdināšana lidojuma laikā
reģistrācija (lidostā, online-reģistrācija)
nodevas

Turkish Airlines

Citas Turkish Airlines pasažieru priekšrocības

Starptautisko reisu pasažieriem, kuriem gaidīšanas laiks Stambulas lidostā starp lidojumiem ir ilgāks par sešām stundām, aviokompānija piedāvā izbaudīt bezmaksas Stambulas Tūri (Touristanbul). Ceļotājiem tiek piedāvātas vairāku veidu tūres (atkarībā no pieejamā laika un Jūsu vēlmēm, Jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajām tūrēm). Tūres cenā ir iekļauta gan bezmaksas ieeja visos apskates objektos un muzejos, gan bezmaksas ēdināšana. Pie tam Jums būs unikāla iespēja apmeklēt visas apskates objektus bez rindas!

Ja gaidīšanas laiks starp lidojumiem ir vairāk nekā desmit stundas (ekonomiskās klases pasažieriem), tad tranzīta pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas izmitināšana viesnīcā.

Lai pieteiktos bezmaksas Stambulas tūrei vai izmitināšanai viesnīcā, pēc atlidošanas Stambulas Atatürk lidostā pieejiet pie aviokompānijas pārstāvja (Turkish Airlines Hotel Desk).

 

Ēdināšana Turkish Airlines lidojumos

Visos Turkish Airlines reisos pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas ēdināšana lidojuma laikā. Izvēloties lidojumus ar Turkish Airlines, Jums ir iespēja iepazīties ar ēdienkarti jau pirms lidojuma un pasūtīt sev tīkamo maltīti no daudz plašāka ēdienu klāsta – Jūsu izvēlētā maltīte tiks pasniegta lidojuma laikā!

Lai uzzinātu vairāk par ēdināšanu Turkish Airlines reisos vai pasūtītu ēdienu, lūdzu, sazinieties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodaļu: +371 67 284 818 vai nosūtot e-pastu uz info@avio.lv

turkish airlines serviss

Turkish Airlines aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas Turkish aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt Turku Aviolīniju aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Bagāžas pārvadāšana Turkish Airlines reisos

Rokas bagāža:

Ekonomiskās klases pasažieri var pārvadāt vienu bezmaksas rokas bagāžas vienību līdz 8 kg (55x40x23 cm). Biznesa klases pasažierim rokas bagāža var būt divas somas.

Turkish Airlines biznesa klases pasažieriem atļauts paņemt līdzi 2 rokas bagāžas vienības (abas līdz 8 kg).

Nododamā bagāža:

Viena bezmaksas nododama bagāža līdz 30 kg. Bagāžas vienību skaits Turkis Airlines reisos nav ierobežots.

Biznesa klases pasažieriem bezmaksas bagāžas maksimālais svars – līdz 40 kg; bērniem līdz 2 gadiem – bezmaksas bagāža līdz 10 kg + 1 saliekamie bērnu rati / bērnu rati (līdz 115 cm).

Papildus katram pasažierim pie iekāpšanas ir atļauta viena papildus bagāžas vienība, kas tika iegādāta Duty Free (beznodokļu zonā). Iegādājoties preces Duty Free veikalos, vienmēr saglabājiet pirkuma čeku!

Papildus bagāžu vienību var pasūtīt, sazinoties ar Avio.lv klientu apkalpošanas nodalu, vai aviobiļetes rezervēšanas brīdī.

Turkish Airlines akcijas

Katra mēneša pirmajos datumos meklējiet Avio.lv lapā lētas Turkish Airlines biļetes. Lētākos Turku Aviolīniju lidojumus ir iespējams rezervēt Turkish Airlines Days akcijas ietvaros!

 

Uzziniet vairāk par citām aviokompānijām.