Pasaulslaveni muzeji, greznas alejas un laukumi, krastmalas, no kurām paveras romantiskie skati uz slaveniem tiltiem, un, protams, baltās naktis. Tas viss ir Sanktpēterburga!


(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt lidojumus uz Jūsu datumiem)

Lētas aviobiļetes

Ko apskatīt Sanktpēterburgā?

Apskates objektu ziņā Sanktpēterburga neatpaliek pat no tādām pasaulē atzītām “tūristu Mekām”, kā Parīze vai Roma. Viss pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Tomēr, starp simtiem Sanktpēterburgas kultūrvēsturiskiem objektiem, ir vietas, kuras vienkārši nevar palaist garām, esot pilsētā. Starp šiem objektiem ir jāizceļ Ermitāžas muzejs – viena no lielākajām un vērtīgākajām mākslas darbu kolekcijām pasaulē, Svētā Īzaka un Kazaņas katedrāle, Pētera-Pāvila cietoksnis, Krievu muzejs, galvenā Sanktpēterburgas iela – Ņevas prospekts, Pētera I piemineklis (Vara jātnieks), Meņšikova pils.

Baltās naktis

Labākais laiks, lai dotos uz Sanktpēterburgu ir jūnija otrā puse, jo tieši šajā laikā Jūs varat izbaudīt unikālo dabas parādību – baltās naktis. Baltās naktis, kopā ar jau minēto pilsētas kultūras mantojumu, ir sava veida Sanktpēterburgas simbols. Uz tāda fona paceļamie tilti pār Ņevu izskatās īpaši skaisti! No jūnija vidus līdz jūlija vidum pilsēta rīko dažādus festivālus, koncertus un citus izklaides pasākumus.

meklēt aviobiļetes

Lētas aviobiļetes Rīga – Sanktpēterburga no 180 EUR (turp-atpakaļ)
(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt lidojumus uz Jūsu datumiem)

Apdrošiniet ceļojumu!

Iegādājoties polisi, Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem, apdrošināsiet aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varēsiet segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojuma apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!