Zemo cenu lidsabiedrības piedāvā lētas aviobiļetes uz Telavivu no Rīgas un Viļņas!

Tiešais lidojums Rīga – Telaviva no 29 EUR
(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Ko apskatīt Telavivā?

Telaviva ir otra lielākā pilsēta Izraēlā ar 405 000 iedzīvotājiem. Tā ir vismodernākā pilsēta valstī, un piesaista tūristus no visas pasaules, pateicoties neatkārtojamam dzīves ritmam – šeit dzīve sit augstu vilni visa gada garumā! Tāpat kā Rīga ir slavena ar savu jūgendstila dažādību, Telaviva tiek uzskatīta par Bauhaus stila centru. Lielpilsēta atrodas Vidusjūras krastā un ir perfekta vieta atpūtai. Bet vakaros milzīgs skaits restorānu, bāru un naktsklubu jebkurai gaumei neļaus Jums garlaikot!

Meklēt aviobiļetes

Telaviva ir tūristiem draudzīga pilsēta. Jūs bez problēmām atradīsiet sev naktsmītni sākot ar budžeta hosteļiem un beidzot ar piecu zvaigžņu viesnīcām. Lielākā daļa no viesnīcām atrodas pilsētas centrā vai gar pludmali. Atrast viesnīcu Jūs varat šeit.

Tiešais lidojums Rīga – Telaviva no 29 EUR
(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Tiešais lidojums Viļņa – Telaviva no 39 EUR
(apskatīt zemo cenu kalendāru vai meklēt aviobiļetes uz Jūsu datumiem)

Aviobiļetes uz Telavivu

Telaviva ir lieliska vieta, kur iepirkties! Azrieli, Dizengoff un Ramat Aviv centros Jūs atradīsiet plašu veikalu klāstu dažādām gaumēm.

Apdrošiniet ceļojumu!

Iegādājoties polisi, Jūs apdrošināsiet sevi pret bagāžas vai pases nozaudēšanas gadījumiem, apdrošināsiet aviobiļetes un sporta inventāru, kā arī varēsiet segt izdevumus par medicīnisko vai juridisko palīdzību ceļojuma laikā. Ceļojuma apdrošināšanas cenas – no 1.60 EUR dienā.

Svarīgi par aviobiļešu iegādi:

Nepieciešama palīdzība, iegādājoties aviobiļetes mūsu mājaslapā? Sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu – palīdzēsim iegādāties izdevīgākās aviobiļetes! Zvaniet: +371 67 284 818 vai rakstiet uz: info@avio.lv.

Avio.lv birojs atrodas Lāčplēša ielā 29, Rīgā.

Lai izdevies ceļojums!