airBaltic aviobiļetes

Pieaugušieno 12
Bērnino 2-12
Zīdaiņi0-24

airbaltic

airBaltic ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kura tika dibināta 1995.gadā ar galveno bāzes lidostu Rīgā (Rīgas Starptautiskā Lidosta). airBaltic galvenās prioritātes ir drošība, precizitāte un pakalpojumu kvalitāte. Aviokompānija piedāvā lētas aviobiļetes no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvajiem Austrumiem (pavisam vairāk nekā 50 galamērķi).


airBaltic aviobiļešu apmaksa

Avio.lv lapā Jūs varat iegādāties lētas airBaltic aviobiļetes tiešsaistē diennakts laikā! Apmaksāt airBaltic aviobiļetes var ar vienu no 4 apmaksas veidiem:

  • skaidrā naudā Avio.lv birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 29.
  • ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
  • ar bankas karti (MasterCard, Visa, Visa Electron, Maestro un citas).
  • ar banklink (internetbanku) – Swedbank, SEB, Nordea un Citadele.

Flag_of_Latvia

Bagāžas pārvadāšana

Aviokompānijas airBaltic aviobiļetes cenā vienmēr ir iekļauta mazā rokas bagāža.

airBaltic nododamo bagāžu vienai personai var iegādāties līdz pat 5 vienībām. Kā arī Jums ir iespēja pārvadāt sporta inventāru, mūzikas instrumentus.

Ceļojot ar zīdaini airBaltic reisos Jums ir iespēja bezmaksas pārvadāt bērna ratiņus.

Ar plašāku informāciju par bagāžu un citiem pārvadājumiem Jūs varat iepazīties sadaļā airBaltic bagāža!

Mūsu operatori vienmēr ir gatavi palīdzēt Jums iegādāties biļetes, noformēt papildus bagāžu, vietas lidmašīnā vai iegādāties prioritāro iekāpšanu.


airBaltic grupu rezervācija – Vai jūs ceļojat kopā ar 8 un vairāk cilvēku grupu? Mūsu ekspertu komanda vienmēr gatava, lai konsultētu labākās ceļošanas iespējas dažādiem grupas braucieniem. Sākot ar korporatīvajiem pasākumiem, beidzot ar skolas un sporta braucieniem, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jums ir jāaizpilda aviobiļešu grupu rezervācijas forma.