Finnair

Aviokompānija Finnair paziņoja par jauna maršruta atklāšanu – turpmāk aviokompānija piedāvās ērtus lidojumus uz Sanfrancisko. Tiešie lidojumi Helsinki – Sanfrancisko tiks veikti sākot ar 2017. gada jūniju, 3 reizes nedēļā (otrdienās, ceturtdienās un svētdienās). Lidojumi no Sanfrancisko uz Helsinkiem arī tiks veikti otrdienās, ceturtdienās un svētdienās. Sanfrancisko kļūs par 4. Finnair galamērķi ASV, Somijas lidsabiedrība nodrošina reisus uz Ņujorku, Čikāgu, un Maiami. Ceļotājiem no Latvijas būs iespēja lidot uz Sanfransiko no Rīgas ar pārsēšanos Helsinkos.

Tāpat aviokompānija Finnair plāno palielināt lidojumu skaitu uz Spāniju. Lidsabiedrība ir paziņojusi par lidojumu uzsākšanu uz Spānijas kūrortpilsētām Alikanti, Maljorku, Menorku un Ibicu. Aviokompānija palielinās reisu skaitu uz Malagu. Lidojumi no Helsinku lidostas uz Alikanti tiks veikti 4 reizes nedēļā (no 26.03.2017 līdz 27.10.2017), lidojumi uz Menorku un Ibicu tiks veikti 1 reizi nedēļā (sestdienās un svētdienās attiecīgi).

Finnair aviobiļetes jau ir pieejamas Avio.lv lapā! Vairāk par Finnair lielisko servisu lasiet šeit.

Ryanair

Zemo cenu lidsabiedrība Ryanair plāno attīstīt savu bāzi Kopenhāgenā (Dānija), paziņojot par lidojumu uzsākšanu no Kopenhāgenas uz Peskaru (Itālija), Zadaru (Horvātija), Valensiju (Spānija) un Salonikiem (Grieķija). Ryanair nodrošinās 2 reisus nedēļā uz katru galamērķi. Lidojumi tiks uzsākti 2017. gadā.

Līdz ar jaunu reisu atklāšanu, ceļotāji no Latvijas varēs lidot ar pārsēšanos Kopenhāgenas lidostā un ietaupīt gan laika, gan naudas ziņā! Reisi no Kopenhāgenas ir paredzēti vakaros, bet lidojumi no Rīgas vai Kauņas uz Kopenhāgenu aviokompānijas veic no rīta. Jums būs laiks gan apskatīt Dānijas galvaspilsētu, gan laicīgi paspēt savu uz lidojumu. Lidojumi no Kopenhāgenas – ir lieliska izvēle, jā Jūs vēlaties ietaupīt, lidojot uz kūrortiem!

airBaltic

Aviokompānija airBaltic apstiprināja, ka arī 2016.-2017. g. ziemas sezonā nodrošinās vienus no ērtākajiem lidojumiem no Rīgas uz Londonu, Stokholmu, Maskavu, Frankfurti, Briseli, Helsinkiem, Tallinu, Viļņu un citiem svarīgiem biznesa galamērķiem.

Tāpat lidsabiedrība atklāja 2017. gada vasaras sezonas jaunumus – airBaltic veiks līdz 6 lidojumiem nedēļā no Rīgas uz Ženēvu, Aberdīnu, Stavangeru, Gēteborgu, Temperi un Katāniju (Sicīlija, Itālijā). Vēl divus tiešos lidojumus aviokompānija piedāvās no Viļņas – uz Parīzi un Minheni.